معاون استاندار تهران:

در پیگیری امورات سرمایه گذاران نباید تعلل شود

در پیگیری امورات سرمایه گذاران نباید تعلل شود به گزارش مسكن گزین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اظهار داشت: مجموعه نظام بخصوص دولت خویش را ملزم به پشتیبانی از تولید داخلی می داند چون كه با رونق تولید خیلی از مشكلات اقتصادی كه امروز گریبان گیر كشور بوده حل خواهد شد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در جمع اعضای كارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ملارد و برخی از صاحبان صنایع و تولید كنندگان این شهرستان طی سخنانی ضمن تشریح وضعیت اقتصادی كشورو با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ به نام رونق تولید اظهار داشت: مجموعه نظام بخصوص دولت خویش را ملزم به پشتیبانی از تولید داخلی می داند چون كه با رونق تولید خیلی از مشكلات اقتصادی كه امروز گریبانگیر كشور بوده حل خواهد شد.
معاون استاندار تهران پشتیبانی از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان را از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی دانست و اظهار داشت: آینده روشنی در انتظار مردم عزیزمان می باشد و این امر مهم در سایه همدلی و دركنار هم بودن تحقق پیدا خواهد نمود.
امامی امین با اشاره به اینكه در پیگیری امورات سرمایه گذاران نباید تعلل شود، اظهار داشت: اگر ما در داخل حاكمیت كشور قرار گرفتیم و در امورات مردم بخصوص در رسیدگی به مسائل و مشكلات تولید كنندگان كوتاهی كردیم با كسانی كه پشت مرزهای كشور كمر به نابودی و تجزیه كشور بسته اند فرقی نداریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اظهار نمود: هر مصوبه ای كه در این نشست انجام شده باید پیگیری و تحقق پیداكند.
ایشان در ادامه اشاره ای به نقشه پردازیها و دشمنی های دولت آمریكا و هم پیمانانش كرد و اظهار داشت: پس از برجام، با تحریم های ظالمانه ای كه صورت گرفت، خود آنها هم باور نمی كردند، دولت و نظام ایران اسلامی تا آستانه سال ۲۰۲۰ دوام بیاورند و این نشان داده است آنها جامعه ایرانی را نمی شناسند و از این سو فشار اقتصادی را بر ما سنگین تر كرده اند.
وی ادامه داد: در این وضعیتی كه قرار داریم همه باید بر این باور داشته باشیم، اگر ما نتوانیم مقاومت نماییم كسانی در بیرون از مرزها در كمین نشسته و به دنبال تسلط و تجزیه بر این كشور هستند.1398/09/25
14:48:03
5.0 / 5
4303
تگهای خبر: تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک