از سوی شركت فرودگاه ها اعلام شد؛

جزئیات پروازهای اربعین از 9 فرودگاه، پرواز كیش-نجف برقرار شد

جزئیات پروازهای اربعین از 9 فرودگاه، پرواز كیش-نجف برقرار شد به گزارش مسكن گزین شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اعلام نمود: به مناسبت ایام اربعین و برای رفاه حال زائرین عتبات عالیات در ۹ فرودگاه كشور پروازهای فوق العاده برقرار می شود.به گزارش مسكن گزین به نقل از شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، بر این اساس فرودگاه های یزد، اصفهان، مشهد، ایلام، ساری، تبریز و كرمان از فرودگاه های تحت مالكیت شركت فرودگاه ها و دو فرودگاه امام خمینی(ره) و كیش میزبان زائرین به مقاصد شهر نجف هستند.
در این راستا تابحال مجوز برقراری ۵۰۹ پرواز در راه نجف - تهران در فرودگاه امام خمینی (ره) از ۱۷ مهر تا ۱۱ آبان صادر گردیده است.
برای رفاه حال زائرین اربعین استان یزد، شركت هواپیمایی كاسپین به برقراری پروازهای فوق العاده در راه یزد - نجف اقدام نموده است. در این راستا پروازهای رفت روزهای ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۲ و ۲۳ مهر و پروازهای برگشت در ایام ۲۲، ۲۳، ۲۹ و ۳۰ مهر و ۱ و ۲ آبان به صورت برنامه ای با هواپیمای MD۸۳ با ظرفیت ۱۶۰ مسافر انجام می شود.
در فرودگاه اصفهان هم برای برقراری ۸۸ پرواز فوق العاده در راه اصفهان- نجف - اصفهان به مناسبت ایام اربعین برنامه ریزی شده است كه توسط شركت های هواپیمایی تابان، قشم ایر، كیش ایر، العراقیه و ماهان از ۱۹ مهر ماه شروع می شود و تا یك هفته بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.
فرودگاه مشهد هم پروازهای مسیر نجف را به مناسبت اربعین افزایش داده و از ۱۵ مهر تا ۱۵ آبان ۱۴۱ پرواز رفت و برگشت در این فرودگاه توسط شركت های هواپیمایی تابان، ماهان، آتا، قشم ایر و العراقیه انجام می شود.
از سوی دیگر در فرودگاه ایلام از ۱۷ مهر تا ۴ آبان ۷۲ پرواز رفت و برگشت توسط ایران ایر انجام می شود و در همین بازه زمانی مقرر است فرودگاه كرمانشاه در صورت تقاضا روزانه ۱۲ پرواز رفت و برگشت را توسط ATR هواپیمای ایران ایر در راه نجف برقرار كند.
همچنین در فرودگاه ساری هم مقرر است دو پرواز رفت در ایام ۲۲ و ۲۳ مهرماه به نجف و ۲ پرواز برگشت هم در ایام ۲۹ و ۳۰ مهر ماه از نجف به ساری برقرار شود.
فرودگاه تبریز هم هشت پرواز رفت و برگشت را در راه نجف برای روزهای ۲۲، ۲۳، ۲۸ و ۲۹ مهر ماه درنظر گرفته است كه با هواپیمای بوئینگ MD شركت هواپیمایی آتا انجام می شود.
همچنین در فرودگاه كرمان مقرر است ۶ پرواز رفت و برگشت در ایام ۲۲، ۲۴ و ۲۶ مهر ماه توسط شركت هواپیمایی ماهان برقرار شود. فرودگاه كیش هم چهار پرواز رفت و برگشت را در راه نجف در نظر گرفته كه توسط شركت هواپیمایی كیش ایر صورت خواهد گرفت.

1398/07/16
15:30:36
5.0 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک