وزیر راه و شهرسازی:

اتوبوس های زوار اربعین از مرز چذابه می توانند به عراق بروند

اتوبوس های زوار اربعین از مرز چذابه می توانند به عراق بروند به گزارش مسكن گزین وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اتوبوس های دربستی زوار اربعین حسینی می توانند بوسیله مرز چذابه وارد كشور عراق شوند.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، محمد اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امروز با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی و كشوری از پایانه چذابه بازدید كردیم؛ در این پایانه از نظر كمی و كیفی زیرساخت و ظرفیت های خوبی به وجود آمده كه با میزان استفاده عمومی تناسب دارد.
وی اضافه كرد: توسعه پاركینگ ها و راه های دسترسی كه باید تعریض و باند دوم ایجاد می شد، همچون مسائل مهمی بود كه در دست اقدام است.
وزیر راه و شهرسازی عنوان كرد: امیدوارم امسال در پایانه های مرزی شاهد تردد روان تر زوار اربعین حسینی باشیم و مردم با راندمان بالاتری از زیرساخت های تردد بهره مند شوند.
اسلامی عنوان كرد: خروج اتوبوس های دربستی نیز از پایانه چذابه در نظر گرفته شده تا كسانی كه قصد تردد به صورت دربست دارند نیز از این پایانه استفاده كنند.
وی بیان كرد: بنظر می رسد كه تمهیدات انجام شده و زیرساخت هایی كه برای جابجایی مسافر و تردد زوار حسینی از پایانه های مختلف كشور فراهم شده كفایت می كند و امیدوارم زوار دعاگوی همه مردم و خدمتگزاران باشند.
وزیر راه و شهرسازی تصریح كرد: برمبنای تصمیم گیری های ستاد اربعین در تقسیم بندی ها سه شهر را بعنوان معین تعیین كردند تا مبدأ سوار و پیاده شدن از استان های مختلف كشور باشند؛ زوار از شهرهای اندیمشك، همدان و كرمانشاه به سمت پایانه های مرزی توزیع می شوند.
اسلامی افزود: با این تصمیم ستاد اربعین و ستاد حمل و نقل سازمان راهداری امیدواریم كه نقل وانتقال زوار با وسایل نقلیه عمومی كفایت لازم را داشته باشد.
وی درانتها اظهار داشت: پاركینگ ها نیز توسعه و نسبت به سال های قبل دو برابر می شوند.


منبع:

1398/06/28
21:02:38
5.0 / 5
4975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک