اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها

اتخاذ تمهیدات لازم جهت آماده سازی مسیل های تهران برای فصل بارش ها به گزارش مسكن گزین معاون خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: جهت تامین ماشین آلات و اعتبار مورد نیاز برای لایروبی مسیل ها و رودخانه ها، پیش بینی ها و تمهیدات لازم اتخاذ شده است تا تهران برای شروع فصل بارش ها آماده شود.به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی در بازدید از روند تخلیه و حمل رسوبات مسیل سرپوشیده دارآباد اظهار داشت: مناطق پیش بینی های لازم را برای بارش های فصل پاییز و زمستان انجام دهند و شهرداری تهران نیز آماده ارائه امكانات و خدمات لازم جهت اجرای هر چه بهتر اقدامات است.

رضا عبدالملكی نیز مسیل دارآباد را یكی از مسیل های اصلی و شریانی شمال تهران دانست و اظهاركرد: این مسیل به طول ۱۵۰۰ متر طول نقش مهمی در هدایت آب های سطحی از ارتفاعات شرقی منطقه یك به مسیل امام علی(ع) دارد. بر همین مبنا طرح لایروبی این مسیل در دستور كار قرار گرفته و در حال انجام می باشد.

وی اضافه كرد: لایروبی و تخلیه رسوبات از مسیل دارآباد حدفاصل بلوار اوشان تا بزرگراه امام علی (ع) با عنایت به سرپوشیده بودن این محدوده و نبود دسترسی و رمپ ورودی با انتقال پنج دستگاه بابكت بوسیله جرثقیل به داخل مسیل در حال انجام می باشد و پیش بینی می شود بیشتر از ۷۰۰ متر مكعب رسوبات از داخل آن تخلیه شود.

عبدالملكی اضافه كرد: عملیات لایروبی با استفاده از بیل مكانیكی زنجیری، كامیون، لودر، بابكت و... با حضوربیش از ۱۵ نیروی خدمات شهری انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یك، معاون شهردار منطقه یك اشاره كرد: منطقه یك با ۱۳ رودخانه و مسیل و ۱۵ حوضچه رسوب گیر بطور مستمر هفته ای سه بار در طول سال لایروبی می شوند.

منبع:

1398/06/15
23:35:47
5.0 / 5
4228
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک