از واكنش پلیس به ادعای حامد زمانی تا مجازاتهای جدید برای خرده فروشان موادمخدر

از واكنش پلیس به ادعای حامد زمانی تا مجازاتهای جدید برای خرده فروشان موادمخدر مسكن گزین از واكنش پلیس به ادعای حامد زمانی تا مجازاتهای جدید برای خرده فروشان موادمخدربه گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۹ مرداد) ۶۷ خبر روی خروجی خود منتشر نموده كه بعضی از مهمترین آنها در ادامه آمده است. با كلیك روی تیتر آنها متن خبر قابل مشاهده می باشد.

نگهبانان جنگل های شمال ۸ ماه است كه حقوق نگرفته اند

ابتدای امسال بود كه سازمان جنگل ها اعلام نمود كه قصد برگزاری مناقصه بین شركت های بهره بردار از جنگل های شمال را دارد تا از بین آنها نیروهای حفاظتی متعهد را انتخاب نماید اما برگزاری این مناقصه و انتخاب برنده آن ماه ها طول كشید و این سبب شده كه نگهبانان جنگل و قرق بانان از هشت ماه گذشته دستمزدی دریافت نكرده باشند.

درخواست جدید موتورسازها؛ عقب نشینی از قانون هوای پاك؟!

موتورسیكلت های كاربراتوری به چرخه تولید و شماره گذاری بازمی گردد؟ به تازگی دو شركت موتورسیكلت ساز از دولت درخواست نمودند كه مجوز شماره گذاری ۱۲ هزار موتورسیكلت كاربراتوری را صادر كند؛ درخواستی كه علاوه بر مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست حتی صدای انجمن موتورسیكلت سازان را هم درآورد.

دو علت اصلی فوت تهرانی ها در بهار

بیماری های قلبی و عروقی و بیماری های دستگاه تنفسی از علل اصلی مرگ و میر تهرانی ها در سه ماهه نخست سال ۹۸ بود. ثبت احوال استان تهران در گزارشی از سه ماهه نخست سال ۹۸ اعلام نمود: در بهار سال جاری ۱۴ هزار و ۱۲ نفر در استان تهران به علل مختلف فوت كردند كه آمار دقیق آن به تفكیك در فروردین ۴۴۴۵نفر، در اردیبهشت ۴۹۲۶ و خرداد ۴۶۴۱ بوده است.

ساخت محل پارك موتور در معابر پایتخت

محسن پورسید آقایی -معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران- از جانمایی فضای پارك حاشیه ای مخصوص موتور سیكلت ها در خیابان های پایتخت خبرداد.

وی با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان پلیس راهور اظهار داشت: در این نشست مقرر شد نسبت به ساماندهی فضای پارك موتورسیكلت ها اقدام گردد، متاسفانه شاهد آن هستیم كه موتورسیكلت ها در هر مكانی كه علاقه مند باشند و حتی پیاده روها، مبادرت به پارك موتورهای خود می كنند.

۲۳ مرداد؛ آخرین مهلت پزشكان برای ثبت نام كارتخوان + جزییات

دكتر محمد جهانگیری -معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشكی- با اشاره به تفاهم با سازمان امور مالیاتی برای ثبت نام كارتخوان پزشكان، اظهار داشت: سفارش می شود كه پزشكان حساب هایی را كه مربوط به درآمدهای پزشكی است، به كارتخوان نصب كنند كه بر مبنای آن شفاف سازی صورت گیرد.

وی درباره ضرب الاجل سازمان امور مالیاتی كشور در خصوص دریافت كارتخوان تا بیست وسوم مرداد ماه از جانب پزشكان، اظهار داشت: طبق بند "ی" تبصره شش قانون بودجه سال ۱۳۹۸، كلیه مشاغل و حِرف پزشكی، پیراپزشكی، داروسازی و دامپزشكی كه مجوزهایشان از جانب سازمان نظام پزشكی، وزارت بهداشت و سازمان دامپزشكی عرضه می شود، باید نسبت به راه اندازی و استفاده از سامانه فروش اقدام نمایند.

شیر مادر، نخستین واكسن برای تقویت سیستم ایمنی كودك

اگر پای صحبت مادرانی بنشینید كه تازه كودكی را به دنیا آورده اند، یكی از حرف هایی كه از آنها می شنوید پیرامون تجربه آنها از شیردهی به كودك شان است؛ عده ای این تجربه را خوشایند توصیف می كنند و برخی هم هم گاردهایی نسبت این مورد دارند.

سپیده دولتی - كارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه شیر مادر یك غذای كامل تا شش ماهگی كودك است كه به تنهایی تمام نیازهای كودك را تا شروع تغذیه تكمیلی فراهم می آورد، اظهار داشت: این فرصت می تواند رشد و نمو كودك سالم را توسعه دهد.

۶۰ درصد معتادان پیش از اعتیاد شاغل بودند

سعید منتظر المهدی -سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر- با اشاره به اینكه بیشتر از ۶۰ درصد معتادان قبل از اعتیاد شغل داشته اند، نقش مهارت آموزی به معتادان برای ماندگاری درمان آنان را شرح داد.

وی با اشاره به تاثیر آمادگی ذهنی و روحی افراد در درمان اعتیاد اضافه كرد: در فرآیند باز اجتماعی شدن معتادان فرآیند درمانی هم وجود دارد كه در فرآیند مذكور مشخص می شود فرد چه مقدار دارو باید دریافت كند، اما نكته مهم این است كه ذهن و مغز فرد معتاد دارای ثبات باشد، البته این كار زمان بر است، به طوریكه فرد باید روان درمانی، روان كاوی و روان شناسی شود. همه این كارها باید صورت گیرد تا فرد آمادگی پیدا كند و جسمش را به سمت پاك شدن ببرد.

انتظار بیشتر از ۱۳ میلیون جوان برای «ازدواج»

مریم خزعلی -نماینده شورایعالی انقلاب فرهنگی در شورای اجتماعی زنان- اظهار داشت: متاسفانه بر مبنای آمار ثبت احوال هم اكنون بیشتر از ۱۳ میلیون نفر در سن و انتظار ازدواج قرار دارند كه نشان دهنده بی توجهی به اجرای سیاست های ابلاغی رهبری است.

تعیین مجازاتهای جدید برای خرده فروشان موادمخدر

اسكندر مومنی -دبیر كل ستاد مبارزه با مواد مخدر- ضمن اشاره به وجود حدود ۶۰ هزار معتاد متجاهر در كشور كه از بهمن سال قبل حدود ۵۰ هزار نفر از­ آنان جمع آوری شده و مراحل درمان را طی می كنند اظهار داشت: هشت تا ۱۰ هزار نفر از این معتادان بیماری هایی مانند زخم باز اچ آی وی یا هپاتیت دارند كه وزارت بهداشت تا دو ماه آینده باید ساز و كاری برای ایجاد مكان های ویژه ای برای نگهداری و درمان­ آنها­ ایجاد كند.

جزییاتی از نحوه طراحی سوالات آزمون هوش مدارس تیزهوشان

حمید رحمانی -معاون مركز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان- ضمن اعلام اینكه نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد هفته آینده اعلام خواهد شد اظهار داشت: امسال آزمون هوش، تخصصی و علمی بود و شاید بتوان گفت در مقایسه با سال قبل شمار شركت كنندگانی كه اعتراض و شكایتی نسبت به طراحی سوالات داشته باشند خیلی كم و در حد صفر بود.

چگونگی بهره مندی «سربازان امریه» از كسرخدمت

سردار موسی كمالی -رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح- تصریح كرد كه سربازان امریه هم می توانند از كسرخدمت های سربازی استفاده كنند.

وی درباره بهره مندی سربازان امریه از كسر خدمت های سربازی، اظهار داشت: تمام شرایط برای سربازان امریه با دیگر سربازان برابر بوده و آنان از نظر حقوق، مزایا و مرخصی و... مانند یكدیگر هستند، تنها تفاوت در طول مدت خدمت این سربازان است و تمامی سربازان امریه به استثنای سربازان امریه یگان های حفاظت باید ۲۴ ماه خدمت كنند.

واكنش پلیس به ادعای حامد زمانی بعد از دستگیری در فرودگاه

دستگیری خواننده ای به نام حامدزمانی و یكی از همراهانش در فرودگاه مهرآباد همچنان حواشی را به دنبال داشته و در تازه ترین اظهارنظرات، این فرد در گفت وگویی ویدیویی مدعی شده كه ماموران پلیس او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند، ادعایی كه سردار احمد نوریان -سخنگوی نیروی انتظامی- آنرا رد كرده است.

به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

برادركشی در تهرانپارس

چند سفارش غذایی برای داشتن خوابی بهتر

دو علت اصلی فوت تهرانی ها در بهار

چگونگی بهره مندی «سربازان امریه» از كسرخدمت

واكنش پلیس به ادعای حامد زمانی بعد از دستگیری در فرودگاه

منبع:

1398/05/10
00:59:06
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: آمار , تخصص , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک