اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) مسكن گزین: جلسه هماهنگی شهرداری تهران جهت برگزاری مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملكوتی حضرت امام خمینی(س) برگزار و در این نشست مسئولیت های مناطق مختلف پایتخت برای برگزاری این مراسم مشخص شد.به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت سی امین سالگرد ارتحال ملكوتی حضرت امام خمینی(س) از طرف معاونت خدمات شهرداری تهران در سالن اجتماعات این نهاد اجرا شد. در این نشست مقرر شد تا كلیه مناطق، معاونت ها، سازمان ها، شركت ها و ادارات كل مربوطه نسبت به معرفی نماینده تام الاختیار به دبیرخانه ستاد «اداره كل امور خدمات شهری» اقدام نمایند. همین طور مقرار شد تا كلیه مناطق، معاونت ها، سازمان ها، شركت ها و ادارات كل ضمن برگزاری جلسات و بازدیدهای لازم، برنامه های اجرایی خودرا درباب برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(س)، ظرف مدت یك هفته به دبیرخانه ستاد«اداره كل امور خدمات شهری» ارسال نمایند.

در همین راستا، نظر به برگزاری مراسم و بازدیدهای گوناگون از محله جماران و حرم عبدالعظیم حسنی(ع)، مقرر شد شهرداری منطقه یك و منطقه۲۰ با هماهنگی ستاد مركزی ارتحال، درباب آماده سازی محله و مسیرهای منتهی به جماران و حرم مطهر حضرت عبدالعظیم و مسیرهای منتهی به آن اقدام نمایند.

در عین حال، مقرر شد پنج منطقه«۳-۶-۱۲-۱۸-۲۱» كه مسئولیت پذیرایی را بر عهده دارند با هماهنگی اداره كل امور خدمات شهری، از الان نسبت به برنامه ریزی و ایجاد آمادگی درباب برگزاری ایستگاه های پذیرایی اقدام نمایند و ۱۴منطقه«۲-۴-۵-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶-۱۷-۲۲» با هماهنگی اداره كل امور خدمات شهری، ضمن شناسایی پهنه های جغرافیایی تحویلی، از الان در جهت برنامه ریزی درباب این مراسم عمل كنند.

سازمان بسیج شهرداری نیز با هماهنگی ستاد گمشدگان و قرارگاه شهید فهمیده نسبت به برگزاری ایستگاه های راهنمای زائران و درباب تهیه و نمایش نقشه چیدمان و محل استقرار ستاد مذكور اقدام می كند.

به گزارش روابط عمومی ستاد مركزی بزرگداشت امام خمینی، همین طور یگان حفاظت شهرداری و شركت شهربان و حریم بان باید ضمن هماهنگی با عوامل انتظامی و قرارگاه شهید فهمیده نسبت به پیگیری موضوعات ساماندهی انضباط اجتماعی و سد معبر، داخل و بیرون از محوطه بهشت زهرا و حرم مطهر همكاری لازم را داشته باشند.

انتهای پمنبع:

1398/03/06
20:06:42
5.0 / 5
4234
تگهای خبر: خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک