معاون عمرانی استانداری تهران تاكید كرد

ضرورت ارسال فهرست نقاط حادثه خیز در شرق و غرب استان تهران از طرف پلیس راهور

ضرورت ارسال فهرست نقاط حادثه خیز در شرق و غرب استان تهران از طرف پلیس راهور مسكن گزین: معاون عمرانی استانداری تهران بر ضرورت ارسال فهرست نقاط حادثه خیز در شرق و غرب استان تهران از طرف پلیس راهور به استانداری تهران تاكید نمود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محمد تقی زاده در جلسه شورای هماهنگی ترافیك استان تهران با اشاره به دستور وزیر كشور برای كاهش 10 درصدی تصادفات جاده ای در كشور و استان تهران به صورت سالانه اظهار داشت: باید بر طبق این دستور وزیر كشور بتوانیم سالیانه با اتخاذ تدابیر ایمنی 10 درصد از تصادفات جاده ای در استان تهران را كاهش دهیم بطور قطع برای رفع معضل ترافیك نیازمند ریشه یابی دلیلهای وقوع تصادفات هستیم.
وی ادامه داد: بیشترین تصادفات در ۳۰ كیلومتری شهرها رخ می دهد بدین جهت لازم است كه ریشه یابی دقیقی درباب این اتفاق داشته باشیم. باید فهرست نقاط حادثه خیر در ورودی استان تهران خصوصاً در شرق و غرب استان تهران احصا شود و این كار باید از طرف پلیس راهور بطور منظم و به روز انجام و به استانداری تهران نیز ارسال شود.
وی افزود: باوجود مزایایی كه با ایجاد محدودیت سرعت در آزاد راه ها اعمال می شود اما نباید از این مساله غافل شویم كه كندی سرعت در بزرگراه ها نیز خود یكی از عوامل تصادفات جاده ای شمرده می شود.
تقی زاده اشاره كرد: برای كاهش آمار تصادفات منجر به فوت در شهر تهران بی گمان نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دقیق در این عرصه هستیم. باید برنامه ای توسط دستگاه ها نمایش شود تا در یك بازده زمانی یك ساله نسبت به كاهش تصادفات گام های مؤثری برداریم.
منبع:

1398/03/02
13:06:50
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: آمار , جاده , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک