افزایش ۶ و هفت دهم درصدی مرگ و میر ناشی از حوادث جاده ای در سال ۹۷

افزایش ۶ و هفت دهم درصدی مرگ و میر ناشی از حوادث جاده ای در سال ۹۷ به گزارش مسكن گزین استاندار با تاكید بر ضرورت افزایش آموزش ها و اطلاع رسانی به شهروندان در مورد رعایت نكات ایمنی، افزایش ۶.۷ درصدی مرگ و میر ناشی از حوادث جاده ای در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ را یك فاجعه خواند.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای هماهنگی ترافیك استان تهران اظهار داشت: هر جلسه ای كه به نجات جان انسان ها ختم شود بسیار اثربخش و پرارزش است بدون شك عرضه برنامه برای كاهش ترافیك در استان تهران از جانب دستگاه های اجرایی با امكانات حداقلی موجود تنها از راه تلاش شبانه روزی آنها امكان پذیر بوده كه این اقدامات جای تقدیر دارد.
وی با اشاره به اینكه ۱۷.۵ درصد مرگ و میر ناشی از حوادث جاده ای باید با راهكارهای مناسب كاهش پیدا كند اضافه كرد: بیشترین آمار فوت شدگان در حوادث جاده ای میانگین سنی ۳۳ سال دارند. حوادث جاده ای عمدتاً به چند عامل بستگی دارد كه باید از راه راهكارهای مناسب این علل حل و فصل شود و كاهش این آمار را شاهد باشیم.
وی افزود: سالیانه قریب به ۱۶ هزار مرگ و میر جاده ای داریم بنابراین باید شورای حمل و نقل ترافیك با صدمه شناسی همراه باشد و راهكار مناسبی برای عرضه آموزش ها و فرهنگ سازی مناسب در مورد رعایت نكات ایمنی به شهروندان عرضه نماییم. در حقیقت اطلاع رسانی در این عرصه نقش بسزائی دارد.
استاندار تهران تصریح كرد: افزایش ۶.۷ درصدی مرگ و میر در این عرصه در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ یك فاجعه است.1398/03/01
18:22:39
5.0 / 5
4439
تگهای خبر: آمار , جاده , حمل و نقل , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک