استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود

استاندار تهران: منشاء بوی بد در استان تهران باید پیدا شود مسكن گزین: استاندار تهران اظهار داشت: از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تا مرقد ایشان، ۲۸ نقطه و كانون شناسایی شده كه پس از 30 سال بوی بد به مشام می رسد. باید بفهمیم كه منشاء این بوی بد از كجاست.


به گزارش خبرنگار ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه (۱۵ اسفند) در جلسه شورای اداری شهرستان قرچك، بیان كرد: افرادی كه در منطقه جنوب شرق استان تهران زندگی می كنند با مشكلاتی درباب آب و فاضلاب مواجهند و آب و فاضلاب از شمال شهر تهران به سمت جنوب شرق استان تهران در حال هدایت است كه در نخستین فرصت در این خصوص كارهایی زیربنایی انجام می شود.
استاندار تهران درباب پسماندهای استان اظهار داشت: روزانه حدود ۹ هزار تن پسماند در این استان تولید می شود كه نسبت به دفع بهداشتی و استفاده از علم، تكنولوژی و تخصص در تبدیل این پسماند به استفاده مجدد كه بتوانیم انرژی تجدیدپذیر را از آن استفاده نمائیم هنوز نتوانسته ایم انجام بدهیم.
وی افزود: از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) تا مرقد ایشان، ۲۸ نقطه و كانون شناسایی شده است كه پس از ۳۰ سال بوی بد به مشام می رسد؛ مسافرانی كه به آنجا سفر می كنند نگاه بدی به استان تهران می كنند؛ باید بفهمیم كه منشأ این بوی بد از كجای تهران است.
محسنی بندپی اشاره كرد: مسائل زیرساختی برای استان بسیار مهم و حساس است، ۶۴ تخت بیمارستانی برای ۴۰۰ هزار نفر جمعیت در شهرستان قرچك خیلی نامناسب است، گرچه وضعیت شهرستان های دیگر استان بهتر از قرچك نیست؛ در شهرستان ملارد ۴۰۰ هزار جمعیت وجود دارد و تخت بیمارستانی اصلاً وجود ندارد.
وی افزود: در شهرستان شهریار باز ۷۰۰ هزار جمعیت وجود دارد اما ۲۰۰ تخت بیمارستانی در آن شهر است، در شهر قدس ۴۰۰ هزار جمعیت وجود دارد اما بیمارستان آن شهرستان ۱۱۰ تخت بیمارستانی دارد.
استاندار تهران اظهار داشت: سرانه تخت بیمارستانی در شهرستان های استان بسیار پایین است.
وی با اشاره به فضاهای آموزشی و درسی در استان تهران اظهار داشت: ۱۱۰۰ كلاس درس در شهرستان های استان تهران وجود دارد كه ما نسبت به استانداردسازی سوخت آنها باید بیشتر تلاش نماییم و در شهرستان قرچك حدود ۲۴۶ مدرسه تخریبی و ۳۲۰ كلاس نیازمند به بازسازی وجود دارد كه تمامی این كلاس ها شناسایی شده است.1397/12/16
13:46:32
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک