محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو

محدودیت های ترافیکی راه های کشور در تعطیلات پیش رو به گزارش مسکن گزین، مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت های ترافیکی از ۱۸ تا ۲۳ بهمن ماه را در بعضی محورهای مواصلاتی کشور اعلام نمود.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، تردد موتورسیکلت ها به استثنا موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۸ بهمن تا ساعت ۶ بامداد روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸ بهمن از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از آغاز پل زنگوله به سمت چالوس یک طرفه خواهد بود.
بر این اساس محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، از ساعت ۸: ۳۰ بامداد از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) محور به صورت کامل مسدود می شود.
همچنین از ساعت ۱۰ بامداد تردد وسایل نقلیه از آغاز پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک طرفه خواهد بود و از ساعت ۲۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه این طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن آباد در راه دوطرفه صورت می گیرد.
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور در خصوص محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، از ساعت ۱۲ ظهر از آغاز آزاد راه تهران - شمال محدودیت تردد به مقصد چالوس اعمال می شود.
این گزارش حاکی می باشد از ساعت ۱۳ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه از آغاز پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال خواهد شد، همینطور از ساعت ۱۵ این روز از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) تردد وسایل نقلیه یک طرفه خواهد بود، از ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ماه این طرح پایان یافته و تردد وسایل نقلیه در راه دوطرفه از پل زنگوله تا مرزن آباد برقرار خواهد بود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور در خصوص پیشبینی اعمال محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک، محدودیت تردد در محور مذکور از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن ماه) از ساعت ۱۴ ممنوعیت تردد از آغاز آزاد راه تهران – شمال به مقصد چالوس صورت می گیرد، همینطور از ساعت ۱۵ و از آغاز پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به سمت چالوس انسداد محور به صورت کامل اعمال شده و از ساعت ۱۷ از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک طرفه خواهد بود.
گفتنی است از ساعت ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه (۲۰ و ۲۳ بهمن ماه) طرح اتمام یافته و تردد وسایل نقلیه از پل زنگوله تا مرزن آباد در راه دوطرفه برقرار خواهد بود.
در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأموران پلیس راه، محدودیت یک طرفه به صورت مقطعی در ایام چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۱۹، ۲۰ و ۲۲ بهمن ماه) به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس صورت خواهد گرفت.
از سویی بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنا خودرو های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) در محور کندوان از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع بوده و تردد خودرو های تریلر از محور هراز ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد کامیون های حمل سوختی
تردد خودرو های کامیون و کامیونت به استثنا خودرو های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱۸ و ۱۹ بهمن) و همینطور از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه (۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه) از محور هراز ممنوع اعلام شده است.
لازم به ذکر است در محور قدیم قزوین – رشت و بالعکس، تردد خودرو های کامیون و تریلر (به استثنا خودرو های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۲۰ و ۲۲ بهمن ماه) ممنوع می باشد.
همچنین تردد خودرو های کامیون و تریلر به استثنا خودرو های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه (۱۸، ۲۰ و ۲۲ بهمن ماه) در محور آستارا – اردبیل و بالعکس ممنوع خواهد بود.
گفتنی است، تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد اعلام شده است.


منبع:

1402/11/19
13:46:27
5.0 / 5
169
تگهای خبر: امداد , جاده , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک