هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام كرد؛

پیش فروش بلیت های اربعین از 4 شهریور ماه

پیش فروش بلیت های اربعین از 4 شهریور ماه به گزارش مسکن گزین، مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: فروش بلیت پروازهای اربعین از ۴ شهریور آغاز و تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت؛ سال جاری فروش بلیت از راه درگاه اینترنتی صورت می گیرد.به گزارش مسکن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسام قربانعلی مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از سهمیه ۳۰ درصدی هیئت ها در پروازهای اربعین این شرکت اطلاع داد و اظهار داشت: هنوز قیمت بلیت پروازهای اربعین مشخص نشده است.
قربانعلی اضافه کرد: حدود یک ماه قبل ستاد اربعین تشکیل جلسه داد و موضوعات در ارتباط با پروازهای اربعین و پیشبینی های لازم در این رابطه عنوان شد.
مدیرکل روابط عمومی "هما" تشریح کرد: پیشبینی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اینست که در روزهای اربعین سال جاری حدود ۵۰ هزار صندلی پروازی توسط "هما" ارائه شود.
وی با اشاره به اینکه فروش بلیت این پروازها از ۴ شهریور شروع می شود و تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: سال جاری فروش بلیت از راه درگاه اینترنتی ایران ایر با هدف پیشگیری از تشکیل صف، نارضایتی مردم و … صورت می گیرد.
قربانعلی با اشاره به اینکه یک باجه حضوری هم برای رفع اشکالات احتمالی پروازهای اربعین دایر خواهد شد، افزود: هیئت ها در روزهای اربعین سال جاری سهم ۳۰ درصدی از پروازها دارند و می توانند با ارسال درخواست کتبی به مدیریت ایران ایر یا روابط عمومی از این سهمیه بهره گیرند.
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مورد نرخ پروازهای اربعین هم خاطرنشان کرد: تابحال وزارت راه و ستاد اربعین در ارتباط با قیمت بلیت پروازها اظهارنظری نکرده اند.
نکته مهم در ارتباط با مبحث مذکور اینست که هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به دنبال کسب سود از پروازهای اربعین نیست.


منبع:

1402/05/01
10:15:44
5.0 / 5
233
تگهای خبر: راه , شهرسازی , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک