تمهیدات بهشت زهرا برای ترافیک پنجشنبه و جمعه پایانی سال

تمهیدات بهشت زهرا برای ترافیک پنجشنبه و جمعه پایانی سال به گزارش مسکن گزین، بامداد امروز در نشست مشترک مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس راهور تهران، آخرین تمهیدات برای ترافیک روان در روز پنجشنبه و جمعه پایانی سال تشریح شد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، محمدجواد تاجیک در تشریح تمهیدات صورت گرفته برای پنجشنبه و جمعه آخر سال اظهار داشت: در جلسات گوناگونی که با پلیس راهور تهران بزرگ داشتیم و بامداد امروز هم جلسه نهایی برگزار شد، هماهنگی های مناسبی به جهت اینکه بار ترافیکی کمتری داشته باشیم، صورت گرفت و امیدواریم با همکاری شهروندان پنجشنبه و جمعه ای بدون مشکل و با ترافیک روان را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه، چند نکته مورد توافق صورت گرفت، خاطرنشان کرد: نکته اول این که از اولین ساعات صبح پنجشنبه ۲۵ اسفند، درب های سازمان برای زیارت اهل قبور باز خواهد بود و شهروندان این مورد را برای مدیریت حضور مدنظر قرار دهند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان این مطلب که ۱۰ ایستگاه برای راهنمایی مردم در بهشت زهرا پیشبینی شده، اضافه کرد: همینطور چند هزار نقشه بهشت زهرا(س) برای تسهیل در رفت و آمد و هدایت درست در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
تاجیک تصریح کرد: در بحث حمل و نقل عمومی هم تعداد ۵۰ دستگاه ون در داخل بهشت زهرا برای عزیزانی که از مترو و حمل و نقل عمومی استفاده می نمایند، پیشبینی شده است.

ایشان در ادامه اظهار داشت: ایستگاه متروی کهریزک دسترسی مستقیم به داخل بهشت زهرا(س) نداشته که از فردا این دسترسی ایجاد می شود و شهروندان می توانند در این ایستگاه هم در کنار ایستگاه حرم مطهر(ره)، برای ورود مستقیم به سازمان بهره ببرند.

تاجیک در خاتمه اظهار داشت: فعالیت سازمان در پنجشنبه آخر سال ۲۴ ساعته است و خدمات رسانی تا آخرین ساعات روز جمعه پایان سال ادامه دارد و بر همین مبنا نیروهای سازمان بهشت زهرا (س) در این دو روز به صورت ۲۴ ساعته فعالیت خواهند داشت.

نیاز به همکاری و همراهی شهروندان داریم

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ هم در انتها این نشست اظهار داشت: در سنوات گذشته جریان ترافیک متراکم و فشرده بود و برای مدیریت این جریان و عدم اتلاف وقت شهروندان، پلیس از تمام امکاناتی که در مجموعه بهشت زهرا(س) توسط این مجموعه ایجاد شده، بهره برده است.

وی با اشاره به اینکه سال جاری هم در حوزه معابر و درهای ورودی اتفاقات خوبی افتاده، اضافه کرد: با این وجود همه این تمهیدات برای جمعیت میلیونی که در این دو روز در این مجموعه حضور می یابند، کفایت نمی کند و مردم حتما باید با ما همراهی و همکاری داشته باشند.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: از مردم عزیز می خواهیم بعد از حضور در بهشت زهرا(س) و قرائت فاتحه، مجموعه را سریعا ترک کرده و از برگزاری هر گونه مراسم و پخش نذورات اجتناب کنند.
سردار حمیدی اضافه کرد: شهروندان تلاش کنند از مترو و وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند. ضمن این که در ورودی های سازمان هم پارکینگ تخصیص گرفته که استفاده از آن باعث می شود ترافیک منظم تر و اتلاف وقت کمتری داشته باشند.1401/12/25
13:23:02
5.0 / 5
318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک