توسط زاكانی انجام شد؛

صدور ۴ حکم ابقا و ۲ حکم انتصاب در شهرداری تهران

صدور ۴ حکم ابقا و ۲ حکم انتصاب در شهرداری تهران به گزارش مسکن گزین، با حکم علیرضا زاکانی 4 مدیر ابقا و 2 مدیر جدید در شهرداری پایتخت منصوب شدند.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، برمبنای حکم شهردار تهران حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری به عنوان رییس هیات مدیره سازمان زیباسازی منصوب گردید. همین طور زاکانی طی حکمی مصطفی زیبایی نژاد را به عنوان مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران منصوب نمود.
محمدحسن جعفرزاده که قبل از این مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران بود، با حکم توکلی زاده به عنوان مشاور معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب گردید.
بر این اساس حمید صاحب به عنوان مدیرکل سلامت، مهدی صادقی کجانی به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی و فرهنگی، مهدی امیری به عنوان مدیرکل آموزش های شهروندی و حسین اوجاقی به عنوان مدیرعامل سازمان ورزش به مدت یک سال دیگر در سمت خود ابقا شدند.
طبق گزارش سایت شهر، قبل از این نیز عباس حیدری به عنوان مدیرعامل شرکت برج میلاد، رضا صیادی به عنوان مدیرعامل سازمان زیباسازی، مریم اردبیلی به عنوان مشاور شهردار و مدیرکل امور بانوان و احمد احمدی صدر به عنوان مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی به مدت یک سال دیگر در سمت خود ابقا شدند.1401/08/24
09:43:23
5.0 / 5
203
تگهای خبر: خدمات , سایت , مشاور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک