فرماندار شهرستان شهریار عنوان كرد

واکسیناسیون ۹۲۲هزار نفر در شهرستان شهریار

واکسیناسیون ۹۲۲هزار نفر در شهرستان شهریار فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر لزوم مشارکت شهروندان برای پوشش دُز سوم واکسیناسیون در شهریار از واکسیناسیون 922هزار نفر در سطح این شهرستان آگاهی داد.


نوراله طاهری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند واکسیناسیون در سطح شهرستان شهریار اظهار داشت: از شروع شیوع بیماری کرونا، حدود ۱۱۹ هزار نفر موارد مشکوک و ۴۵ هزار نفر نیز موارد قطعی مبتلاشدن به کرونا ثبت شده است. گرچه هنوز کشور درگیری شدید و جدی با سویه اُمیکرون پیدا نکرده اما باید برای پیش گیری از بروز وضعیت ناگوار مراقبت نماییم.
وی ادامه داد: بیش از ۹۲۲ هزار نفر در شهرستان شهریار تا به امروز واکسینه شده اند و بیش از ۴۷۵ هزار نفر دُز اول را دریافت کرده اند که ۷۱ درصد جمعیت شهرستان است؛ اما باید شهروندان در سطح شهرستان برای پوشش دُز سوم واکسیناسیون توجه ویژه ای داشته باشند.
طاهری با اشاره به پایین بودن آمار واکسیناسیون بین جوان ان ۱۸ تا ۲۹ ساله، افزود: دراین زمینه بایستی اقناع سازی و جلب توجه جوانان برای مشارکت در امر واکسیناسیون صورت پذیرد. ۴۱۹ هزار نفر نیز دُز دوم و بیش از ۲۷ هزار نفر نیز دُز سوم خودرا دریافت کرده اند و اکنون افراد بالای ۱۸ سال با فاصله ۳ ماهه از تزریق دُز دوم می توانند دُز سوم خودرا دریافت نمایند.
وی اشاره کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی دستورالعمل های بهداشتی همچون استفاده از ماسک در حوزه مقابله با سویه جدید بیماری کرونا در کنار تکمیل روند واکسیناسیون، امری لازم است.1400/10/24
13:01:18
5.0 / 5
89
تگهای خبر: آمار , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک