کمبود نیرو در آتش نشانی تهران

کمبود نیرو در آتش نشانی تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کمبود نیرو در آتش نشانی تهران آگاهی داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص کمبود نیروهای آتش نشانی تهران اظهار نمود: باتوجه به افتتاح ایستگاه های جدید در سالهای اخیر و بازنشستگی هایی که صورت گرفته است بنظر می رسد که نیاز به تعداد نیروی آتش نشان بیشتری داشته باشیم.
وی افزود: آتش نشانی تهران طی سه یا چهار سال قبل فقط یکبار مجوز جذب نیرو داشته است.
سخنگوی آتش نشانی تهران اشاره کرد: هم اکنون در بعضی از شیفت ها و ایستگاه ها ما نیرو کم داریم؛ به ویژه از زمانی که بیماری کرونا شایع شد با این معضل بیش از پیش رو به رو بوده ایم؛ چونکه پیش می آمد تعدادی از پرسنل گرفتار کرونا شوند و تعداد آتش نشانان حاضر در ایستگاه کمتر از حالت عادی باشد. البته این کمبود نیرو تاثیری در روند عملیات یا کیفیت خدمت رسانی نشده است اما فشار کاری بیشتری به آتش نشانان وارد شده است.

ملکی اضافه کرد: آتش نشانی تهران با کمبود نیرو مواجه می باشد و طی سالهای قبل فقط یک دفعه نیرو جذب کردیم که بتازگی درحال اضافه شدن به چرخه شیفت هستند.
وی اظهار داشت: حتما نیاز است که برای این مساله مساعدت شود و آتش نشانی تهران بتواند کمبود نیروی خودرا جبران کند.1400/07/16
14:00:28
5.0 / 5
200
تگهای خبر: پرسنل , خدمات , كیفیت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک