در دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی با سركنسول ایران در نجف؛

مسائل فرودگاهی میان نجف و تهران مورد بررسی قرار گرفت

مسائل فرودگاهی میان نجف و تهران مورد بررسی قرار گرفت مسکن گزین: در دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با سر کنسول ایران در نجف مسائل فرودگاهی و همکاریهای میان فرودگاه نجف و فرودگاه های ایران بعنوان مقصد زوار و گردشگران عراقی مورد بحث قرار گرفت.به گزارش مسکن گزین به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، سیاوش امیر مکری در مسافرت به عراق در دیدارهای جداگانه با ایرج مسجدی سفیر و سر کنسول ایران در عراق و حجت الاسلام کاظمی مازندرانی، سر کنسول ایران در نجف دیدار و گفت و گو کرد.
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری در دیدار با سفیر و سر کنسول ایران در عراق به وضعیت پروازها، چگونگی افزایش پروازهای شرکت های هواپیمایی به عراق اشاره و از رایزنی های صورت گرفته درباب حذف روادید سفر ابراز خرسندی کرد.
همچنین وی از نقش بهادار سفیر ایران در رفع اشکال پیش آمده برای مسافرانی فاقد ویزای سفر که توسط شرکت هواپیمایی العراقیه منتقل شده بودند، قدردانی نمود و دنبال کردن محورهای یاد شده را همچون راهکارهای افزایش پروازها برشمرد.
در دیدار سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری با حجت الاسلام کاظمی مازندرانی مسائل فرودگاهی و همکاریهای بین فرودگاه نجف و فرودگاه های ایران بعنوان مقصد زوار و گردشگران عراقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه سر کنسول ایران در نجف نیز بر استفاده از فرصت به وجود آمده در دوره مدیریت جدید فرودگاه نجف برای ارائه خدمات مطلوب به پروازهای شرکت های هواپیمایی ایرانی اصرار کرد که این امر مورد توجه و استقبال سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفت.
امیر مکری در آخر به جهت حمایت و پشتیبانی سر کنسول ایران از نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری و گروه بازرسی راه و شهرسازی مستقر در فرودگاه نجف که برای تسهیل پروازها و رسیدگی به شکایات احتمالی زوار اربعین در فرودگاه مشغول خدمتگزاری هستند، قدردانی نمود.


منبع:

1400/07/09
21:54:29
5.0 / 5
198
تگهای خبر: خدمات , راه , شهرسازی , فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک