یك عضو شورای شهر تهران درخواست كرد

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا

برگزاری جلسات غیررسمی شورای شهر در روز شنبه با هدف هماهنگی بیشتر اعضا یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر میان اعضای شورا درخواست کرد: جلسات غیر رسمی روز شنبه به صورت مداوم برگزار گردد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، نادعلی در دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به هیات رئیسه شورا اظهار داشت: این مرتبه سومی است که این نکته را تقدیم حضور هیات رئیسه می کنم و آن این که در حالا حاضر کمیسیون های تخصصی شورا تشکیل شدند و هر یک راه خویش را پیدا کرده و مباحث مختلفی را دنبال می کنند تا خروجی آنها بعنوان ورودی صحن علنی مورد استفاده قرار گیرد.
وی ادامه داد: تصور می کنم در کنار فعالیت کمیسیون ها اتفاق مهم دیگر هماهنگی بین کمیسیون ها و اعضای شورا است. ما کار جمعی شورا را با یکدیگر آغاز کردیم اما هم اکنون مقداری گرفتار توقف است بنابراین درخواست من این است که جلسات غیر رسمی روزهای شنبه برقرار باشد چون که خیلی از روابط و حرفهای نزده ما که قابل طرح در صحن علنی نیست و سبب هماهنگی بیشتر می شود در آن جا طرح می شود.
وی افزود: خیلی از این صحبت ها سبب می شود اتفاقات در صحن علنی روان تر بیفتد همه آنها هم ناظر بر دستور نیست و بعضی از آنها راهبردها و ریل گذاری حرکت شورا برای آینده است و هماهنگی را زیاد می کند.
به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، در ادامه پرویز سروری در پاسخ به نادعلی ضمن تایید تذکر وی اظهار داشت: ما در هفته دو جلسه اعلام شده داریم و جلسات فوق العاده همچون جلسات روز شنبه را هماهنگ خواهیم کرد. این هفته حتما جلسه خواهیم داشت و وارد بحثهای نرم افزاری خواهیم شد. بنابراین نیاز است که هم افزایی و همفکری را افزایش دهیم و بطور قطع این جلسات در این حوزه اثرگذار خواهد بود. تلاش می کنم جلسات شنبه را با نظر اعضای محترم فعال نماییم.1400/06/17
12:34:30
5.0 / 5
308
تگهای خبر: تخصص , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک