انجام مناقصه عمومی خرید 2000 عدد چرخ واگن های مترو

انجام مناقصه عمومی خرید 2000 عدد چرخ واگن های مترو مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری شهر از انجام مناقصه عمومی ۵۰۰ عدد چرخ واگن های دو طبقه و همینطور برگزاری مناقصه ۱۵۰۰ عدد چرخ انواع قطارها در آینده نزدیک اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، هادی علیرضایی با اشاره به اینکه سفارش های لازم برای توسعه مترو تهران از جانب شرکت بهره برداری مترو دریافت شده است، توضیح داد: به دنبال این سفارش ها شرکت سرمایه گذاری شهر بعد از ۱۰ سال از برگزاری آخرین مناقصه عمومی، نسبت به انجام مراحل اجرایی مناقصه خرید ۵۰۰ عدد چرخ واگن های دوطبقه همچون چاپ آگهی و... در جهت ارتقا و بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی متروی تهران، اقدام نموده است.
او اظهار داشت: در جهت ایجاد فضای رقابتی و رفع انحصار و استفاده از تأمین کنندگان و فروشندگان جدید و همینطور بهره گیری از سایر مزایای مناقصات، تا ۱۵ روز آینده هم مراحل انجام مناقصه عمومی ۱۵۰۰ عدد چرخ انواع قطارها، در دستور کار قرار گرفته است.
بر اساس گزارش سایت شهر، علیرضایی در ادامه به مبلغ برآورد شده برای انجام این مناقصات اشاره نمود و اظهار داشت: بر مبنای سفارش خرید دریافت شده از شرکت بهره برداری مترو برای کلیه تجهیزات و لوازم یدکی مورد نیاز مبلغی بیشتر از حدود ۲۰۰۰ میلیاردریال مورد نیاز است که از این میان حدود ۶۰۰ میلیاردریال بابت خرید تعداد ۲۰۰۰ عدد چرخ است که بعد از تأمین اعتبار، اقدامات اجرایی لازم بر مبنای اولویت های اعلام شده، صورت خواهد گرفت.
منبع:

1400/06/08
21:25:40
5.0 / 5
169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک