تشکیل پنج تیم سیار شرکت شهر سالم برای واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران

تشکیل پنج تیم سیار شرکت شهر سالم برای واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران به گزارش مسکن گزین مدیرعامل شرکت شهرسالم از تشکیل پنج تیم سیار واکسیناسیون توسط شهرداری تهران جهت تسریع در تزریق واکسن در مناطق ۲۲گانه تهران اطلاع داد.به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، حمید چوبینه درباره واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران اظهارکرد: واکسیناسیون پرسنل شهرداری طی چند روز گذشته شروع شده است و در تلاشیم که اقدامات لازم با سرعت هر چه بیشتر در این راستا انجام گیرد.

وی اضافه کرد: با هماهنگی حراست شهرداری تهران پنج تیم سیار واکسیناسیون برای مناطق مختلف شهرداری تهران تشکیل شده که هم این اقدام جهت رفاه حال نیروهای شهرداری بوده است و هم سبب تسریع در امر واکسیناسیون می شود.

مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران تصریح کرد: پیشبینی می نماییم روزانه هر تیم سیار واکسیناسیون ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر را بتوانند انجام دهند و از این طریق هر روز ۱۵۰۰ تا ۲ هزار نفر واکسن کرونا دریافت نمایند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، چوبینه تصریح کرد: این پنج تیم سیار هر روز در یک منطقه از مناطق ۲۲ گانه تهران فعالیت خواهند داشت و علاوه بر پرسنل شهرداری به تدریج شهروندان می توانند از این تیم های واکسیناسیون بهره مند شوند.

منبع:

1400/06/04
12:58:20
5.0 / 5
212
تگهای خبر: پرسنل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک