رییس موسسه علمی كاربردی شهرداری تهران اعلام كرد

فراخوان ثبت نام بدون کنکورکاردانی و کارشناسی موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران

فراخوان ثبت نام بدون کنکورکاردانی و کارشناسی موسسه علمی کاربردی شهرداری تهران به گزارش مسکن گزین رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از شروع ثبت نام دانشجویان ورودی مهرماه 1400خبر داد و اظهار داشت: متقاضیان مقاطع کاردانی حرفه ای و کارشناسی حرفه ای تا 31 مرداد در مراکز این موسسه پذیرش می شوند.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، روح الله علیخان گرگانی با بیان این خبر اظهار نمود: ثبت نام از دانشجویان ورودی مهرماه از امروز ۲۴ مردادماه در ۴ مرکز علمی- کاربردی شهرداری تهران شروع شده و تا اختتام روز یکشنبه ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به جذب دانشجو در ۶۱ رشته تحصیلی اظهار داشت: این رشته ها در مقاطع کاردانی و کارشناسی بصورت تخصصی در حوزه های «امور اجتماعی و فرهنگی»، «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری»، «حمل و نقل و ترافیک» و «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند» بوده و در مراکز ۴گانه موسسه، به آموزش و تربیت دانشجو می پردازد.
گرگانی همین طور از تسهیلات ویژه برای کارکنان و خانواده شهرداری تهران خبرداد و اضافه کرد: امسال برای ورودی مهرماه، ۲۱ رشته به حوزه «اجتماعی و فرهنگی»، ۱۹ رشته به حوزه «فناوری، نوسازی و شهر هوشمند»، ۱۱ رشته به حوزه «حمل و نقل و ترافیک» و۱۰ رشته به حوزه «آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری» اختصاص یافته است.
بنا بر اعلام رئیس موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه، اصل و کپی کارت ملی (پشت و رو)، کارت اختتام خدمت (پشت و رو برای آقایان)، اصل مدرک دیپلم برای مقطع کاردانی و اصل مدرک کاردانی برای مقطع کارشناسی الزامی است.
طبق گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران، وی اشاره کرد: متقاضیان می بایست بعد از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، با مراجعه به پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/05/24
14:33:24
5.0 / 5
320
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک