اسلامی در رشت مطرح كرد؛

پیشرفت 70 درصدی هشت كیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین- رشت

پیشرفت 70 درصدی هشت كیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین- رشت مسکن گزین: وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به سختی های تکمیل هشت کیلومتر باقیمانده از آزادراه قزوین- رشت، اظهار داشت: هم اکنون این پروژه از پیشرفت فیزیکی بیشتر از ۷۰ درصدی برخوردار می باشد.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، محمد اسلامی قبل از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از آزاد راه قزوین - رشت در محدوده شهر منجیل در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به این که اجرای ۸ کیلومتر باقیمانده از این آزاد راه یکی از معضلات و گره های ترافیکی کشور بود، اظهار نمود: هموطنان برای عبور از این مسیر ساعت ها باید در ترافیک معطل می شدند.
اسلامی به اقدامات صورت گرفته برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه اشاره و افزود: با همکاری و تلاش همه دستگاه ها، کار فشرده و سختی برای اجرای این طرح طی ماه های اخیر انجام شده است.
وی در ادامه به پیشرفت بیشتر از ۷۰ درصدی هشت کیلومتر باقیمانده از آزاد راه قزوین - رشت اشاره و با اشاره به اینکه سختی های کار در این منطقه با عنایت به این که زندگی مردم منجیل و رودبار به رودخانه سپیدرود وابسته بوده بسیار زیاد بود، اظهار نمود: با عنایت به این شرایط با استفاده از راه اندازی پل و تونل اقدامات لازم برای تکمیل این آزاد راه در دستور کار قرار دهیم.
وی با اشاره به اینکه از ۸.۳ کیلومتر این مسیر حدود ۵ کیلومتر را پل و تونل تشکیل می دهد، اضافه کرد: سعی شده برای راه اندازی این مسیر با حداقل صدمه به محیط زیست حداکثر استفاده را فرصت فضای آزادی که میتوان با راه اندازی پل و تونل به وجود آورد، کرد.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه ضمن اشاره به این که برای اجرای این پروژه زمان بندی ۲۷ ماهه تعیین شده بود، اظهار داشت: انجام این پروژه در زمان بندی تعیین شده در مقایسه با پروژه های مشابه حائز اهمیت می باشد.
وی با اشاره به اینکه در ماههای آینده باقی عملیات ساخت و تکمیل این پروژه اجرایی و شاهد استفاده هموطنان از این مسیر خواهیم بود، افزود: با عنایت به تأخیر در اجرای این پروژه و تحریم ها و مشکلات اقتصادی برای این پروژه ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.


منبع:

1400/05/03
12:51:58
5.0 / 5
500
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک