تشدید حمایت استانداران از نظارت تخصصی بر مراكز عرضه دام

تشدید حمایت استانداران از نظارت تخصصی بر مراكز عرضه دام به گزارش مسکن گزین دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا ضمن اشاره به این که حمایت استانداران از نظارت های تخصصی بر مراکز عرضه دام تشدید شده است اظهار داشت: اوج نظارت ها امروز، همزمان با عید قربان درحال اجراست.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، بابک دین پرست ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بر مبنای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مسئولیت مستقیم نظارت بر اجرای پروتکلهای بهداشتی و برخورد با متخلفین و ناقضین پروتکلهای بهداشتی با دانشگاه های علوم پزشکی استان ها است و بر همین مبنا این نظارت ها بر مراکز عرضه دام هم با همکاری سازمان دامپزشکی کشور اعمال می شود.
وی ادامه داد: با عنایت به اوج فعالیت مراکز عرضه دام در روز عید قربان، انتظار می رود نظارت دانشگاه های علوم پزشکی در استان ها و بخش های ذیربط ستادی وزارت بهداشت در این خصوص تقویت شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، معاون وزیر کشور افزود: به منظور اطمینان هرچه بیشتر از اجرای وظایف بخش های ذیربط و با عنایت به درخواست وزارت بهداشت، فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا به استانداران دستور داده است که پشتیبانی از روند نظارت بر مراکز عرضه دام برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در روز عید قربان تشدید شود.
منبع:

1400/04/31
14:16:03
5.0 / 5
225
تگهای خبر: تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک