گزینه های شهردار تهران باز هم كاهش پیدا كرد

گزینه های شهردار تهران باز هم كاهش پیدا كرد منتخب مردم تهران در دوره ششم شورای شهر تهران از انصراف تعداد دیگری از گزینه های شهردار تهران اطلاع داد.


ناصر امانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه منتخبان شورای ششم برای انتخاب شهردار آینده 41 نفر را پیشنهاد داده بودند، اظهار داشت: همان ابتدا 10 نفر از این افراد انصراف دادند و بامداد امروز هم پنج نفر دیگر اعلام انصراف کردند.
وی با اشاره به اینکه پشمچی زاده، جاوید، گودرزی، مرضیه وحید دستجردی و سردار محمدرضا فلاح زاده گزینه هایی بودند که انصراف شان را به منتخبان شورای ششم اعلام کردند، اظهار داشت: حالا تعداد گزینه های شهرداری از 41 نفر به 28 نفر رسیده است و اعضای شورا درحال بررسی افراد باقی مانده هستند.
امانی با اشاره به اینکه هم اکنون جلسات منتخبان شورا برای تطبیق گزینه های پیشنهادی با شاخصهای احصا شده تشکیل شده است، اظهار داشت: افرادی که بتوانند از این مرحله عبور کنند و کارنامه آنها با شاخص ها تطبیق داشته باشد وارد مرحله دوم می شوند که در مرحله دوم رزومه های آنها بررسی خواهد شد و در مرحله سوم اگر کاندیدایی امتیاز لازم را کسب کرده باشد از آنها مصاحبه خواهیم کرد و برنامه هایشان برای اداره تهران دریافت می شود تا در نهایت بتوانیم از این میان شهردار تهران را انتخاب نماییم.
وی با اشاره به اینکه تابحال علاوه بر این پنج نفری که امروز انصراف دادند آقایان فتاح، مخبر دزفولی، سعید محمد، سردار حاجی زاده، سردار وحیدی، محمد فروزنده، مسکنی و فرهاد رهبر انصراف داده اند، اظهار داشت: در فضای مجازی اسامی مختلفی انتشار یافته اما هیچ کدام از این مصادیق درست نیست.
منبع:

1400/04/24
12:08:32
5.0 / 5
324
تگهای خبر: امداد , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک