نخستین جشنواره مجازی دانش آموز و ترافیك در تهران

نخستین جشنواره مجازی دانش آموز و ترافیك در تهران مسکن گزین: معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تابستان امسال با هدف ارتقای فرهنگ ترافیک و نهادینه کردن دانش رفتارهای ترافیکی در وجود کودکان و نوجوانان، نخستین جشنواره مجازی «دانش آموز و ترافیک» را در تهران برگزار می نماید.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی، ضمن اعلام برگزاری نخستین جشنواره مجازی «دانش آموز و ترافیک» با هدف ارتقای فرهنگ ترافیک و نهادینه کردن دانش رفتارهای ترافیکی در وجود کودکان و نوجوانان، اشاره کرد: آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان یکی از اساسی ترین مباحث مربوط به فرهنگ سازی و افزایش توجه و احترام به مقررات و قوانین ترافیکی در شهرهاست و می توان آنرا زیربنای تصمیمات و اقدامات بعدی دراین زمینه دانست.
معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه انضباط محبت آمیز همراه با قاطعیت والدین مهم ترین نقش را در پیش گیری از حوادث در کودکان دارد، افزود: کودکان رفتارهای پدر، مادر و اطرافیان خودرا الگو قرار داده و از آنها تقلید می کنند و بنا بر این بسیار مهم خواهد بود که والدین همیشه نمونه های خوبی در مورد انجام کارهای ایمن و پرهیز از اعمال ناایمن باشند و با روش های صحیح و عاقلانه مانع از انجام اعمال خطرناک کودکان خود شوند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در ادامه توجه به نقش عمده کودکان و نوجوانان در تحولات و پیشرفت های آینده کشور و سرمایه گذاری اقتصادی و تخصیص بودجه کافی در حوزه آموزش ارتقای دانش و فرهنگ ترافیکی به نسل های آینده را ضروری دانست.
سید مناف هاشمی در آخر اشاره کرد: شرکت کنندگان در جشنواره دانش آموز و ترافیک توسط تیم کارشناسی مورد داوری قرار خواهند گرفت و به نفرات برتر شرکت کننده، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
گفتنی است که درباره برگزاری این جشنواره مجازی، کلیه دانش آموزان تهران در گروه های سنی ۶ تا ۱۸ سال تا اختتام تابستان امسال فرصت دارند تا آثار خودرا در قالب عکس با تلفن همراه، فیلم با تلفن همراه و نقاشی با موضوعات احترام به عابر پیاده، موتورسوار قانونمند و استفاده از حمل و نقل عمومی و دوچرخه، در سایت traffic-festival.ir اسکن و بارگذاری و در معرض نمایش عموم قرار دهند.1400/04/20
13:22:34
5.0 / 5
221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک