فرماندار اسلامشهر تاكید كرد

وضعیت قرمز كرونائی در شهرستان اسلامشهر

وضعیت قرمز كرونائی در شهرستان اسلامشهر به گزارش مسکن گزین فرماندار اسلامشهر با تاکید بر لزوم همراهی شهروندان در رعایت محدودیت های کرونائی و پروتکلهای بهداشتی، اظهار داشت: اگر این رعایت و همراهی شهروندان نباشد بی شک روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت.


مسعود مرسلپور در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا ویروس در سطح شهرستان اسلامشهر در خیز پنجم اظهار داشت: متاسفانه انتشار ویروس کرونای دلتا موجب افزایش بستری ها و مرگ ناشی از این بیماری شده است پس محدودیت های مربوط به وضعیت قرمز کرونائی در سطح شهرستان اسلامشهر اعمال شده است.
وی ادامه داد: بیماری زایی و سرایت پذیری ویروس کرونای دلتا بسیار بالاست و همچون خطرناکترین جهش های این ویروس منحوس بشمار می رود پس از شهروندان اسلامشهر درخواست داریم تا نهایت دقت را در رعایت دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند. اساسا اگر همراهی شهروندان در رعایت محدودیت ها و پروتکلهای بهداشتی نباشد روزهای سختی در پیش خواهیم داشت.
وی افزود: بی شک دستگاههای مسئول در زمینه فرهنگسازی و آگاهسازی مردم باید بیش از گذشته مردم را به رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشویق کرده و تهدیدات ویروس جهش یافته کرونای دلتا را اطلاع رسانی کنند.
منبع:

1400/04/18
22:12:45
5.0 / 5
273
تگهای خبر: دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک