مدیركل بنیاد مسكن اردبیل:

۴۲۰ واحد طرح اقدام ملی مسكن در شهرهای اردبیل درحال اجراست

۴۲۰ واحد طرح اقدام ملی مسكن در شهرهای اردبیل درحال اجراست مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل اظهار داشت: 420 واحد طرح اقدام ملی مسکن در سه شهر بزرگ استان اردبیل شروع شده و به سرعت درحال اجراست.فرهاد سبحانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: وظیفه بنیاد مسکن ساخت طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر است که در استان اردبیل به غیر از اردبیل در سایر شهرها ساخت طرح اقدام ملی مسکن بر عهده بنیاد مسکن گذاشته شده است.
وی به تامین زمین رایگان با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان اشاره نمود و اظهار داشت: در همه شهرهای زمین مورد نیاز تامین شده اما در بعضی از شهرها به رغم تامین زمین متقاضی وجود ندارد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل از ساخت ۱۴۰ واحد مسکن در شهر خلخال، ۱۶۰ واحد در مشگین شهر و ۱۲۰ واحد در پارس آباد آگاهی داد و اشاره کرد: همه این واحدها در قالب طرح اقدام ملی مسکن درحال اجراست که در بعضی از شهرها نیز پیشرفت کار تا ۴۰ درصد می باشد.
سبحانی اضافه کرد: در سرعین ساخت ۱۰ واحد، نیر ۶۰ واحد و نمین نیز ۱۲ واحد شروع شده که عمده آنها بصورت گروهی و با همکاری متقاضیان راه اندازی و راه اندازی خواهد شد.
وی به انجام مراحل ثبت نام در مرحله دوم اشاره نمود و افزود: در پارس آباد، هشتجین، کلور، اصلاندوز، رضی، گرمی و نمین ثبت نام متقاضیان در مرحله جدید طی روزهای گذشته شروع شد و ما در مرحله پایش ثبت نام کنندگان و متقاضیان واقعی هستیم تا در صورتیکه صاحب صلاحیت تشخیص داده شدند، واگذاری زمین به آنها و اجرای پروژه صورت گیرد.
سبحانی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: در بخش مقاوم سازی مسکن روستایی اکنون ۵۶ درصد واحدهای روستایی استان مقاوم سازی شده و روند مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی سالانه با سهمیه پنج هزار واحد در مرحله انجام است.
وی از ساخت سه هزار واحد ساخت مسکن محرومان نیز آگاهی داد و افزود: با پرداخت ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض و همکاری نهادهای حمایتی خصوصاً کمیته امداد و بهزیستی و خیرین ساخت این واحدها در مناطق روستایی در مرحله انجام است.
سبحانی بیان کرد: اخیراً یک هزار و هشتصدمین واحد مسکن محرومان در استان به بهره برداری رسید و تا سه ماه آتی همه سه هزار واحد مسکن محرومان تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

1400/04/08
12:46:53
5.0 / 5
319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک