استاندار تهران خبر داد

افتتاح بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی فیروزآبادی ری در هفته جاری

افتتاح بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی فیروزآبادی ری در هفته جاری به گزارش مسکن گزین استاندار تهران از افتتاح بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی فیروزآبادی ری در روز پنجشنبه هفته جاری اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در انتها جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران اظهار داشت: حدود ۹۴۶ هزار دُز واکسن در ۷۵ مرکز دانشگاه های علوم پزشکی در استان تهران تزریق شده است و منتظر تحویل واکسن هستیم تا ادامه کار واکسیناسیون تداوم پیدا کند.
وی ادامه داد: واکسن برکت مجوز تزریق اضطراری را دریافت کرده که با این مجوز شروع واکسیناسیون تولید داخل محقق خواهد شد تا از این طریق واکسیناسیون برپایه روند گروه های سنی مشخص شده توسط ستاد ملی تداوم پیدا کند.
استاندار تهران ضمن اشاره به برگزاری چهار انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی، میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و شوراهای شهر و روستا در تهران اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری ملی است که مصوب شده ناظرین کاندیداها در شعب حضور پیدا کنند، اما سه انتخابات دیگر در تهران جنبه محلی دارد و با عنایت به این که در هر شعبه ۲۵ نفر بعنوان عوامل اجرایی و نظارتی حضور دارند شعب به اندازه کافی شلوغ هستند، بنابراین مقرر شد با کاندیداها مذاکره شود، عوامل نظارتی و اجرایی را مورد اعتماد خود قرار دهند تا بیشتر از این باعث شلوغی شعب نشوند.
وی تاکید کرد: کار رعایت پروتکل ها در انتخابات کشور بر عهده هلال احمر گذاشته شده تا تحت عنوان طرح حامیان بهداشت مساله فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل ها توسط هلال احمر اجرایی شود. بدین سان در هر شعبه باید یک نماینده هلال احمر حضور داشته باشد تا رعایت پروتکلهای بهداشتی محقق شود.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود از افتتاح دو بیمارستان در استان تهران در آینده نزدیک اطلاع داد و اضافه کرد: بیمارستان فیروزآبادی ری با ۳۰۰ تخت آماده بهره برداری است که روز پنجشنبه به صورت ویدئوکنفرانسی توسط رئیس جمهور افتتاح می گردد.
وی ادامه داد: تجهیز بیمارستان با آگهی آزمون مشخص و استخدام ها صورت گرفته است. همینطور بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی ملارد هم احیانا در تیرماه سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.1400/03/24
22:47:08
5.0 / 5
433
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک