در گزارش مسكن گزین عنوان شد؛

شناسایی ۱۵ مورد ایراد اساسی در بزرگراه اهر- تبریز

شناسایی ۱۵ مورد ایراد اساسی در بزرگراه اهر- تبریز مسکن گزین: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اهر از شناسایی ۱۵ مورد ایراد اساسی در بزرگراه اهر- تبریز اطلاع داد.قاسم قمری، در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سؤال که خیلی از روستاهای اهر و هریس مسیر دسترسی به بزرگراه اهر-تبریز را ندارند، اضافه کرد: بارها در نامه ای مکتوب از نبود مسیر دسترسی مناسب بعضی از روستاها به بزرگراه اهر- تبریز؛ ایرادات پروژه و نقصها را گفته ایم.
وی افزود: با عنایت به نهایی نشدن پروژه بزرگراه اهر- تبریز از فرماندار شهرستان اهر در این خصوص همکاری خواسته ایم که مقرر شده تا در جلسه ای با حضور مدیران راهداری و راه و شهرسازی و سایر مسؤلان ذی ربط؛ مسائل در ارتباط با عدم دسترسی برخی روستاها به بزرگراه اهر- تبریز بررسی و تصمیم گیری شود.
قمری اضافه کرد: تابحال ۱۵ مورد ایراد اساسی همچون دوربرگردان ها، تابلوهای راهنمایی و … در پروژه بزرگراه اهر- تبریز شناسایی کرده ایم.
وی افزود: در حوزه استحفاظی شهرستان اهر در بزرگراه اهر-تبریز؛ ۵ شاخه راه روستایی، مسیر دسترسی مناسب به این بزرگراه را ندارند و چون پروژه تکمیل نشده، میتوان به رفع ایرادات بزرگراه اهر- تبریز امیدوار بود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اهر اظهار داشت: طی جلسه ای که برگزار می شود، وظیفه دستگاههای اجرایی در رفع ایرادات پروژه بزرگراه اهر- تبریز تفکیک و نسبت به رفع ایرادات اقدام می شود.

1400/02/23
10:11:11
5.0 / 5
981
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک