نائب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

هیات نظارت در رد صلاحیت ها تجدید نظر كند

هیات نظارت در رد صلاحیت ها تجدید نظر كند به گزارش مسکن گزین نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه با اعلان اینکه اعضای شورای شهر نه به سبب اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به سبب اقداماتی چون پیگیری واگذاری املاک شهرداری در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند، اظهار داشت: امیدوارم هیات نظارت باتوجه به کارنامه افراد و نسبت آنها با آرمان های انقلاب و حقوق مردم در قضاوت خود تجدید نظر کند.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، سید حسن رسولی در دویست و نودو دومین جلسه شورای شهر تهران در واکنش به گزارش تحقیق و تفحص از واگذاری املاک شهرداری تهران اظهار داشت: وظیفه خود می دانم از سید محمود میر لوحی و هیات همکار به جهت تهیه این گزارش صمیمانه سپاسگزاری کنم و به نمایندگی از مردم شریف تهران از جنابعالی و سایر همکاران که نه به سبب اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به سبب چنین اقداماتی در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت بجای تقدیر و سپاس رد صلاحیت شدند، عذرخواهی کنم.
رسولی افزود: امیدوارم هیات نظارت استان، شهرستان و مرکزی در قضاوت در مورد افرادی چون میرلوحی و دیگران به کارنامه آنها در ۴۰ سال قبل و در این ۴ سال توجه نمایند و نسبت این رفتار و عملکرد را با آرمان های انقلاب و حقوق مردم بسنجند و در رد صلاحیت ها تجدید نظر کنند.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: از نهادهای مالی در حوزه های مدنی و محاسباتی مثل انجمن حسابرسان رسمی و کانون وکلا تقاضا و دعوت می کنم با دریافت این گزارش به موازت اقدامات شورا و شهرداری در تقدیم این گزارش به مراجع قضایی به دفاع از حقوق عمومی مردم بپردازند. ما اعضای شورای پنجم قسم خوردیم از حقوق عامه صیانت نماییم. گزارشی که امروز خطاب به مردم و شهروندان تهران تقدیم شد یکی از عملکردهایی است که در امتداد عمل به وظیفه انجام دادیم. امیدورام راهبرد سالم سازی و آفت زدایی انتخاباتی از شهرداری و برقراری انضباط مالی که در دوره پنجم بعد از ۱۴ سال پایه ریزی شد در آینده نیز با حضور نمایندگانی پاکدست، شجاع، نترس و متخصص ادامه یابد.

منبع:

1400/02/19
21:17:07
5.0 / 5
575
تگهای خبر: املاك , تخصص , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک