یك عضو شورای شهر تهران:

شهرداری تغییر رویكرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی و درآمدهای پایدار شهر را تشریح كند

شهرداری تغییر رویكرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی و درآمدهای پایدار شهر را تشریح كند رئیس کمیته اقتصادی و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه متاسفانه با اظهار نظرهای غیر کارشناسی منابع پایدار سال ۱۳۹۵ را ۲۰ درصد و سال ۱۳۹۹ را ۳۰ درصد اعلام نموده اند، اظهار داشت: در حالیکه صرفا تفاوت تملک دارائی مالی دو سال مذکور به میزان ۱۰ هزار میلیارد تومان است و مشخص نیست تغییر رویکرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفضیلی در مقایسه با روال شهر فروشی و باغ کشی دوره قبل در کجا منظور شده است.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی در دویست و نودو یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: اطلاع دارید که طبق ماده دوم طرح جامع درآمدهای پایدار مصوبه شورا منابع پایدار دارای تعریف معینی شامل تداوم پذیری، مطلوب بودن و انعطاف پذیری است تا برای وصول آن، بتوان برنامه ریزی های اجرایی لازم را تعریف کرد.
وی ادامه داد: به رغم اینکه چند بار از همکاران محترم خواسته ام که مبتنی بر تعریف معین و مقایسه عملکرد شهرداری در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۹ مشخص کنند که طی دوره پنجم چه تغییری در ساختار و عملکرد شهرداری در حوزه تأمین منابع پایدار حاصل شده است، متاسفانه با اظهار نظرهای غیر کارشناسی منابع پایدار سال ۱۳۹۵ را ۲۰ درصد و سال ۱۳۹۹ را ۳۰ درصد اعلام نموده اند.
وی افزود: در حالیکه صرفا تفاوت تملک دارائی مالی دو سال مذکور به میزان ۱۰ هزار میلیارد تومان است و مشخص نیست تغییر رویکرد مدیریت شهری پنجم در اجرای طرح تفصیلی در مقایسه با روال شهر فروشی و باغ کشی دوره قبل در کجا منظور شده است. بنابراین انتظار دارم شهردار تهران دستور دهد تا اصلاحات کارشناسی انجام و گزارش آن جهت اطلاع شورای شهر تهران اعلام گردد.1400/02/12
22:59:05
5.0 / 5
700
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک