آغاز بررسی طرح اصلاح ساز وكار كمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها در كمیسیون عمران

آغاز بررسی طرح اصلاح ساز وكار كمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها در كمیسیون عمران به گزارش مسکن گزین سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آغاز بررسی طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در جلسه امروز این کمیسیون اطلاع داد.


سید البرز حسینی در گفتگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بیان نمود: از آنجائیکه کلیات طرح اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها در صحن علنی مجلس به تصویب رسید، بررسی جزئیات این طرح از امروز در کمیسیون عمران مجلس با حضور نمایندگان شهرداری و وزارت کشور به بحث گذاشته شد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: بعضی از بناها به علت ساخت و ساز غیر قانونی باید تخریب شوند اما این امر به علت تخلف های صورت گرفته در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها محقق نمی گردد. بنابراین شاهد تشکیل پرونده های تخلف گوناگونی هستیم. متاسفانه کمیسیون ماده ۱۰۰ به منبع درآمدی برای شهرداری ها تبدیل گشته است.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: با عنایت به مشکلات موجود در ارتباط با کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها، کمیسیون عمران مجلس نسبت به اصلاح ساز و کار این کمیسیون ورود کرده تا شاهد اصلاح قانون و پیشگیری از تخلف های صورت گرفته، باشیم.
منبع:

1400/01/23
10:45:16
5.0 / 5
661
تگهای خبر: تخریب , ساخت و ساز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک