مدیر كل راهداری استان مركزی خبر داد؛

افزایش 130 درصدی تردد خودرو در محورهای استان مركزی

افزایش 130 درصدی تردد خودرو در محورهای استان مركزی - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، از افزایش ۱۳۰ در صدی تردد خودرو ها در محورهای استان مرکزی از بیست و پنجم اسفندماه تا دوم فروردین ماه سال جاری اطلاع داد.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، علی زندی فر اظهار نمود: پنج میلیون و ۴۳۸ هزار و ۵۱۶ دستگاه وسیله نقلیه در تحلیل تردد ۶۸ جاده شریانی مجهز به ترددشمار برخط در این زمان در جاده های استان مرکزی تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن روند افزایشی داشته است.
وی اضافه کرد: وسایل نقلیه سنگین ۱۹ درصد این ترددها را در جاده های استان مرکزی به خود اختصاص داده اند که تردد این وسایل نقلیه نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن چهار درصد افزایش یافته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی اظهار داشت: یک میلیون و ۳۲ هزار و ۵۶۵ وسیله نقلیه در این زمان به جاده های این استان وارد شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۸۵ درصد افزایش یافته است.
زندی فر بیان نمود: یک میلیون و ۲۳ هزار و ۷۳۶ وسیله نقلیه هم در این زمان از جاده های استان مرکزی خارج شد که نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۸۴ درصد افزایش یافته است.
وی تردد اتوبوس در جاده های استان مرکزی، را ۳۸ هزار و ۷۸۲ دستگاه عنوان نمود و اظهار داشت: تردد این خودرو ها در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۱۶ درصد افزایش یافته است.
به گفته مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی، ۶ هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آنرا راه های روستایی تشکیل داده است.


منبع:

1400/01/06
02:26:48
5.0 / 5
1012
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک