سرپرست موسسه آموزش عالی علمی كاربردی شهرداری تهران اعلام كرد

آغاز دوره های آموزشی بیشتر از ۳۰۰۰ نیروی نگهبان و خدماتی شهرداری تهران

آغاز دوره های آموزشی بیشتر از ۳۰۰۰ نیروی نگهبان و خدماتی شهرداری تهران به گزارش مسکن گزین سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران از آغاز دوره های آموزشی ویژه برای بیشتر از ۳۰۰۰ نفر از نیروهای نگهبان و خدماتی مناطق ۲۲گانه اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، روح الله علیخان گرگانی ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: در این دوره ها ۳۴۰۰ نفر از نگهبانان و نیروهای خدماتی شاغل در مناطق ۲۲گانه و برخی از سازمان ها و شرکتهای تابعه شهرداری تهران شرکت می کنند.
وی آموزش ضمن خدمت را برای نگهبانان و نیروهای خدماتی بعنوان حافظان نظم و مقررات اداری ضروری دانست و اضافه کرد: آموزش های تخصصی کارکنان در دو بخش مجزا ویژه نیروهای خدمات و نیروهای انتظامات و نگهبان مناطق ۲۲گانه شهر تهران و سازمان های حمل و نقل و ترافیک، تاکسیرانی، رفاه و خدمات اجتماعی و اداره کل پیشتیبانی شهرداری تهران برگزار می گردد.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران تصریح کرد: الان این دوره ها در ۱۱ منطقه و همینطور در سازمان تاکسیرانی شروع شده و تا ۲۰ اسفندماه سالجاری به ترتیب در سایر مناطق و سازمانها شرکتهای مذکور هم اجرا می گردد.
وی تصریح کرد: در این دوره ها، نیروهای خدماتی شهرداری تهران با «فنون پذیرایی و تشریفات»، «اصول و روش های نظافت عمومی و اختصاصی»، «طرز استفاده از انواع مواد شوینده»، «روش های ضدعفونی سطوح در جهت جلوگیری از کووید ۱۹»، «اصول بهداشت فردی و اجتماعی (بهداشت موادغذایی)»، «رعایت مقررات اداری و آداب اجتماعی در برقراری ارتباط با پرسنل و ارباب رجوع» و «پیشگیری از حوادث ضمن کار» آشنا می شوند.
گرگانی اضافه کرد: همینطور کارکنان بخش انتظامات و نگهبانی شهرداری تهران هم سرفصل هایی چون «حوزه کاری و فعالیتی نگهبانان، تعریف نگهبانی و فلسفه وجودی حفاظت فیزیکی»، «حفاظت فیزیکی اماکن و تأسیسات»، «اصول و مقررات ایمنی و جلوگیری از حوادث»، «آشنایی با فوریت های پزشکی و کمک های اولیه»، «ارتباط موثر با محیط و افراد»، «نحوه برخورد بامدیران»، «کارکنان و ارباب رجوع» و «مشخصات رفتاری و شخصیتی کارکنان واحد انتظامات» را آموزش می بینند.
سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی شهرداری تهران با اشاره به اینکه دوره ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: ۸ ساعت آموزشی برای هر یک از شرکت کنندگان درنظر گرفته شده است.
طبق گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران، به قول گرگانی، این دوره ها به درخواست شرکت هادیان شهر از جانب موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران با نظارت اداره کل برنامه ریزی و آموزش شهرداری برگزار می گردد و شرکت کنندگان از امتیاز بازآموزی و گواهی شرکت در دوره برخوردار خواهند شد.
منبع:

1399/11/27
14:39:54
0.0 / 5
1076
تگهای خبر: پرسنل , تخصص , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک