استاندار تهران خبر داد

تعیین تكلیف درخواست سه شهرستان استان تهران برای ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آینده

تعیین تكلیف درخواست سه شهرستان استان تهران برای ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آینده استاندار تهران ضمن اشاره به تسریع صدور مجوز مجتمع های صنفی از تعیین تکلیف درخواست سه شهرستان جهت ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آینده و در جلسه فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، انوشیروان درباره وضعیت صدور مجوز واحدهای صنفی اظهار داشت: با عنایت به این که متولی واحدهای صنفی مشخص نبود، از چند ماه پیش بحث کارشناسی شده تا تولیت این کار به لحاظ نیاز و بررسی به سازمان صمت استان واگذار شود که فلوچارتی تهیه کردند.

وی اضافه کرد: بر طبق این فلوچارت مبحث واحد صنفی جهت طی مراحل از صنعت شهرستان به کمیته برنامه ریزی شهرستان و سپس به شورای توسعه و برنامه ریزی و مجدد به سازمان صنعت برای صدور مجوز ارسال شود. خلاء موجود بازوی کارشناسی شورای برنامه ریزی و توسعه بود که با عنایت به درخواست سه شهرستان رباط کریم، بهارستان و اسلامشهر جهت راه اندازی مجتمع های صنفی مقرر شد مبحث در شورا بررسی و تا ۲ ماه دیگر تعیین تکلیف شود.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کارهای ارزشمندی که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در روستاها انجام شده است اشاره نمود و اضافه کرد: بر مبنای سند توسعه ای، ارزش ها و فضای کسب و کار روستاها مشخص می شود که به صورت پایلوت یک شهرستان در نظر گرفته شده و می تواند برای سایر شهرستان ها صورت گیرد، ضمن اینکه الگویی برای کشور جهت تحقق بخشی ماده ۲۷ باشد.

وی تصریح کرد: توجه به روستاها اولویت دارد و در این راستا استان تهران با عنایت به ظرفیت های موجود در روستاها پیگیر اسناد توسعه ای می باشد.
منبع:

1399/11/01
18:21:41
0.0 / 5
1066
تگهای خبر: اسناد , توسعه , راه , روستا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک