استاندار تهران عنوان كرد

لطمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو

لطمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راه انتخابات پیش رو به گزارش مسکن گزین استاندار تهران اشاره کرد: لطمه شناسی انتخابات گذشته نقشه راهی برای انتخابات پیش رو است.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه در رابطه با انتخابات در استان تهران با محوریت فناوری اطلاعات اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته، حوزه آی تی و توسعه دولت الکترونیک روند رو به تکامل دارد که از زحمات همکاران این حوزه تشکر و قدردانی می نماییم. در استان تهران زودتر از وزارت کشور جلسات هماهنگی انتخابات شروع شده تا کمبودها و خلاءها مرور و بررسی شود تا با فرصت زمانی به سمت حل مشکلات حرکت نماییم.

وی ادامه داد: دستگاه های احراز هویت در شفافیت برگزاری انتخابات موثر بوده است و بایستی کیفیت کار ارتقاء پیدا کند، به همین دلیل لطمه شناسی انتخابات ادوار گذشته می تواند اثرگذاری مطلوبی داشته باشد.
در ادامه این جلسه شکراله حسن بیگی اظهار داشت: برای انتخابات سال ۱۴۰۰ در تهران حدود ۴۰۰۰ صندوق ستاندن رأی پیش بینی شده است و علاوه بر فراهم کردن ۸۰۰۰ دستگاه تمام الکترونیکی، امکانات فناوری اطلاعات در استانداری تهران و دستگاه های احراز هویت برای تمامی شعب ستاندن رأی فراهم می شود.

وی با اشاره به اینکه با همکاری و تعامل تمامی همکاران و دستگاهها، استان تهران در دوم اسفند ۹۸ به رتبه چهارم انتخابات ارتقاء پیدا کرد، اضافه کرد: به لحاظ اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو، از سه ماه پیش برگزاری جلسات انتخابات شهرستانی در سطح استان تهران شروع شده است و مسائل و مشکلات مربوطه پیگیری می شود و از یک ماه دیگر در اسفندماه جلسات ستاد انتخابات با حضور استاندار تهران برگزار می گردد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اشاره کرد: سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران منوط به برگزاری شایسته انتخابات در استان تهران است؛ دقت در شمارش تک تک آرا و نتایج و تجمیع آرا بسیار حائز اهمیت می باشد. بدین سبب با نظارت های مستمر آرا در همان محل شعبه ستاندن رأی تجمیع می شود.
منبع:

1399/10/24
23:57:51
0.0 / 5
1200
تگهای خبر: توسعه , دستگاه , راه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک