دبیر كمیته انتظامی ستاد ملی مدیریت كرونا:

تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد ندارد

تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد ندارد به گزارش مسکن گزین دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ضمن اشاره به قرارگیری تهران در وضعیت زرد اظهار داشت: برای تردد بین شهرهای زرد احتیاج به مجوز تردد نیست.


حسین قاسمی در گفتگو با ایسنا، در تشریح آخرین وضعیت اعمال محدودیت های کرونایی در طرح "هوشمند مدیریت کرونا" اظهار داشت: بر طبق این طرح، ورود خودرو با پلاک های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع می باشد و از طرفی ورود پلاک های بومی شهرهای قرمز و نارنجی به شهرهای دیگر ممنوع و تا زمانی که وضعیت شهرهای قرمز و نارنجی به وضعیت عادی برگردد، شرایط به همین منوال است.
وی اضافه کرد: تهران در وضعیت زرد قرار گرفته است بنابراین اگر همشهریان تهرانی بخواهند از تهران به ۲۱۲ شهر زرد بروند نیازی به برگه تردد بین شهری نیست، اما بدون شک ورود به ۲۹ شهر نارنجی و قرمز برای پلاک های غیر بومی ممنوع می باشد.
وی تصریح کرد: با وجود اینکه در چند هفته گذشته شهر قرمز نداشتیم اما متاسفانه ۶ شهر استان مازندران قرمز هستند، همینطور ۲۳ شهر در کشور نارنجی و ۲۱۲ شهر هم زرد هستند. بطور قطع در ۶ شهر قرمز، اصناف بجز گروه یک، مابقی نمی توانند فعالیت کنند و جلسات ادارات با عنایت به محدودیت های کرونایی باید برگزار گردد.
منبع:

1399/10/20
14:18:17
0.0 / 5
1361
تگهای خبر: مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک