اتصال ۸ ایستگاه مترو پایتخت به بیمارستان ها

اتصال ۸ ایستگاه مترو پایتخت به بیمارستان ها مسكن گزین: معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام نمود كه در صورت تامین اعتبار و موافقت نهادهای بالادستی، هشت ایستگاه متروی تهران به بیمارستان های بزرگ پایتخت متصل خواهند شد.


اسماعیل سلیمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برخی تصمیمات اتخاذ شده پیرامون استقرار واحدهای اورژانس در بعضی از ایستگاه های مترو، اظهار داشت: در همین راستا و برای انجام آخرین هماهنگی ها نشستی مشترک با نمایندگان شرکت مترو، سازمان پدافند غیرعامل، وزارت بهداشت، سازمان اورژانس کشور و... داشتیم که در این نشست ضرورت اتصال برخی ایستگاه های مترو همچون ایستگاه های در دست افتتاح به مراکز درمانی و نیز پیش بینی استقرار واحد اورژانس در این مجموعه ها مورد تاکید قرار گرفت.
معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اعلان اینکه بنا شد در این خصوص مکاتباتی با شورای شهر تهران، وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه، مجلس شورای اسلامی و... صورت گیرد، اظهار داشت: فاز اولیه اتصال هشت ایستگاه مترو به بیمارستان های بزرگ پایتخت است و علاوه بر آن واحدهای اورژانس نیز در بعضی از ایستگاه ها مستقر خواهند شد که برای این مساله نیازمند تامین اعتبار هستیم.
وی با اعلان اینکه مقرر شد تا شرکت مترو نیز هزینه مربوطه به اجرای گالری و رمپ این اتصال را در قالب دو ایستگاه موجود و در حال راه اندازی برآورد و ارائه کند، اظهار داشت: باید سازمان یا سازمان های متولی اجرای این طرح مشخص شوند.
بگفته معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بعد از انجام اقدامات اولیه و در صورت موافقت نهادهای بالادستی و تامین اعتبار این اقدام اجرا می گردد.
سلیمی افزود: همین طور مقرر شد پیش نویس توافقنامه تشریحی با هدف تعیین مسئولیت ها و سازمان های متولی و نیز تقسیم وظایف از طرف سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ظرف یکماه آینده تهیه شود.
منبع:

1399/09/10
16:30:30
5.0 / 5
1120
تگهای خبر: راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک