مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیك مطرح كرد؛

كاهش ساعت كاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی كروناست

كاهش ساعت كاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی كروناست مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیك با اشاره به اینكه كاهش ساعت كاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت، در جهت مصوبات ستاد ملی مقابله با كرونا اتخاذ شده است، اظهار داشت: كاهش شیوع ویروس كرونا، همكاری همگانی را میطلبد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، شهریار افندی زاده در اینباره خاطرنشان کرد: با عنایت به وضعیت انتشار کرونا در شهر تهران که روزانه بیشتر از ۱۱ هزار ابتلای جدید و بیشتر از ۴۵۰ مرگ را رقم میزند ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت برای ۳ گروه از مشاغل گرفت که بر اساس آن از ساعت ۱۸ دیگر فعالیتی در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک عنوان کرد: متناسب با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل گروه ۲، ۳و ۴ به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از جانب معاونت حمل و نقل، ترافیک هم اجرا شد.

افندی زاده با تکیه بر اینکه، در ردیف مشاغل گروه ۳ مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل و نقل عمومی درون شهری اشاره شده است، اظهار داشت: ساعت کار حمل و نقل عمومی حدود ۲ تا ۲.۵ ساعت بعد از محدودیت فعالیت اعلام شده از جانب ستاد( ساعت ۱۸) در نظر گرفته شده و الان آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومی ساعت ۸.۳۰ میباشد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، وی با اشاره به اینکه همه باید در جهت کاهش انتشار کرونا و اجرای دقیق محدودیت ها همکاری و مساعدت لازم را به عمل آوریم خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک وضعیت خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهای اولیه مورد بررسی قرار میدهد و در صورت احتیاج به اصلاح، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه ی سرویس رسانی اقدام خواهد شد.1399/08/25
12:42:00
5.0 / 5
1685
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , مشاور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک