معاون استاندار

شهر قم با مبادرت به موقع از بحران آبی نجات یافت

شهر قم با مبادرت به موقع از بحران آبی نجات یافت قم معاون استاندار قم با تجلیل از شركت آب و فاضلاب حل بحران روزهای اخیر آب را به علت مبادرت به موقع این دستگاه عنوان نمود.


دکتر محسن بهشتی در بازدید از عملیات رفع حادثه و اصلاح و بهسازی شیرآلات خط لوله اصلی رینگ شرقی قم اظهار داشت: با صدمه شناسی و ورود بموقع شرکت آب و فاضلاب برای رفع این حادثه، از خسارت ها و صدمه های بیشتر جلوگیری شد.
وی با اشاره به برنامه ریزی دقیق در مورد رفع این حادثه و طرح مبحث در جلسه مدیریت بحران استان و برگزاری جلسات کارشناسی تصریح کرد: برای انجام عملیات رفع حادثه برنامه خوبی تدوین و با مشارکت تمام دستگاه های اجرایی این کار از بامداد روز یک شنبه شروع شد.
معاون امور عمرانی استاندار قم تلاش گسترده اکیپ های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب را در رفع این حادثه مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: این کار نشان داد که آبفای استان ظرفیت لازم را برای مواقع بروز بحران و رفع حوادث گسترده را در شبکه آبرسانی شهر دارد.
وی رفع حادثه این خط لوله را در شرایط کنونی ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و خاطرنشان کرد: باید در این مقطع برای رفع این حادثه ورود می کردیم و چاره ای جز این راه وجود نداشت.
بهشتی تأخیر در رفع حادثه و اصلاحات بر روی خط لوله 1400 میلی متر را منجر به حادثه گسترده تر دانست و تصریح کرد: اگر این اتفاق رخ می داد دیگر امکان رفع حادثه ظرف سه روز حادثه وجود نداشت و شاید برای انجام این کار بیشتر از دو هفته زمان لازم بود که این شرایط بحرانی در مقطع حساس کنونی قابل تحمل نبود.
وی حمایت استاندار قم و مشارکت و مساعدت تمام دستگاه های اجرایی استان همچون شهرداری، صداوسیما، بسیج، راهنمایی و رانندگی و مدیریت بحران استان را به منظور پیشگیری از صدمه های جدی تر در این حادثه مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود اینکه در شرایط سختی هستیم و خانوارها برای مبارزه با کرونا احتیاج به آب دارند اما با اطلاع رسانی گسترده، مشارکت مردم و پیشبینی های لازم در مورد آبرسانی با تانکر مشکل خاصی در این حوزه نداشتیم.
معاون امور عمرانی استانداری قم با تشکر همراهی و صبوری مردم در رفع این حادثه خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که شرکت آب و فاضلاب انجام داد این کار با کمترین قطعی آب در مناطق اعلام شده به انجام رسید.
وی با اشاره به اینکه عملیات رفع حادثه خط لوله اصلی رینگ غربی قم به صورت شبانه روزی انجام شد، از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب و تمام دستگاه های اجرایی استان که در رفع این حادثه همکاری کردند قدردانی کرد.
پایان خبرمنبع:

1399/08/01
13:37:45
5.0 / 5
1648
تگهای خبر: امداد , دستگاه , راه , لوله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک