برخورد با توقف وانت بارهای دستفروش در حاشیه بزرگراه ها و معابر

برخورد با توقف وانت بارهای دستفروش در حاشیه بزرگراه ها و معابر به گزارش مسكن گزین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد با توقف وانت بارهای دوره گرد و دستفروشی در حاشیه بزرگراه ها و معابر اطلاع داد.


سردار محمدحسین حمیدی در گفتگو با ایسنا، درباره برخورد پلیس با وانت بارها و دستفروشانی که با توقف در محل های ممنوعه حاشیه بزرگراه ها و معابر مبادرت به فروش محصولات خود می کنند، اظهار داشت: یکی از موارد حادثه ساز که متاسفانه در گذشته هم موارد گوناگونی از وقوع حادثه رانندگی برایشان وجود داشته، همین توقف وانت بارها و دستفروشان در حاشیه معابر و به خصوص بزرگراه هاست.
وی با اشاره به اینکه این افراد با توقف در حاشیه راه ها و معابر سلامت و ایمنی خود و مشتریانشان را به خطر می اندازند، اظهار داشت: برابر قانون چنین اقداماتی تخلف بوده و پلیس مجبور به برخورد با آن است.
به قول سردار حمیدی، ماموران پلیس اجازه توقف را به چنین خودروهایی نخواهند داد، چون که توقف آنها در حاشیه مسیر علاوه بر اینکه سبب اختلال در ترافیک و کندی آمد و شد خواهد شد، احتمال وقوع تصادفات را هم تشدید می کند، کما اینکه در گذشته هم شاهد وقوع چنین تصادفاتی بوده ایم.
وی با اشاره به اینکه پلیس با همکاری شهرداری تهران به دنبال پیشبینی و ایجاد مناطقی برای جانمایی و فعالیت این افراد است، اظهار داشت: اما حاشیه بزرگراه و معابر به هیچ وجه برای چنین اقداماتی مناسب نبوده و پلیس با آن برخورد خواهد نمود.


منبع:

1399/07/04
13:20:49
5.0 / 5
1773
تگهای خبر: راه , فروش , محصولات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک