افزایش غلظت آلاینده ازن طی امروز

افزایش غلظت آلاینده ازن طی امروز به گزارش مسكن گزین برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، افزایش غلظت آلاینده «ازن» و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در مناطق پرتردد پایتخت طی امروز ( ۲۵ شهریور ماه) دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با برقراری جو آرام در صبحگاه امروز (۲۵ شهریورماه) و هم زمان با آغاز تردد خودرو ها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد هستیم.

طی روز کاهش تندی باد شرایط مناسب برای تجمع آلاینده ها را فراهم خواهد نمود همینطور با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر در بعضی مناطق خواهیم بود.

در اواخر وقت با عدم وزش باد مؤثر پیشبینی می شود غلظت ذرات معلق افزایش پیدا کند و کیفیت هوای پایتخت در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۲۶ شهریور ماه) هم زمان با آغاز تردد خودرو ها افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد. طی روز هم عدم وزش باد مؤثر از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند ازاین رو احتمال می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۲۶ شهریور ماه) و افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۸۲ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۸۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/06/25
13:14:36
5.0 / 5
1898
تگهای خبر: امداد , تولید , راه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک