از سوی منطقه 7 صورت گرفت؛

آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) برای برگزاری كنكور سراسری

آماده سازی مصلی امام خمینی (ره) برای برگزاری كنكور سراسری به گزارش مسكن گزین شهردار منطقه 7، از اجرای تمهیدات ویژه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) به منظور برگزاری كنكور سراسری در این نقطه از شهر با رعایت پروتكل های كامل بهداشتی اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، سمیه حاجوی با بیان این مطلب اضافه کرد: با عنایت به شیوع کرونا و تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری و همینطور تصمیم به برگزاری این رویداد مهم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با رعایت کامل موازین بهداشتی، منطقه 7 اجرای اقدامات مورد نیاز را در این مکان در دستور کار خود قرار داد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: نظافت و شستشو و پاکسازی داخل محوطه مصلی، درب شماره ۱۵، خیابان یازدهم و بلوار اصلی تا ورودی شبستان، بلوار اصلی از درب وروری مصلی و پارکینگهای ۷ و ۴، ضلع شمال مصلی، درب شماره 17 خیابانهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ و محوطه، صحن اصلی مصلی و محوطه شبستان، ورودی صحن، پل ها و اطراف آبنما و ضلع شمال مصلی، محوطه و خیابانهای روبروی درب ۱۸ و ۱۹تنها بخشی از اقداماتی بود که به منظور حفظ جان آینده سازان این مرز و بوم در دستور کار قرار گرفت.
شهردار منطقه 7 با اشاره به جانمایی مخازن مخصوص جهت جمع آوری ماسک و دستکش، جانمایی مخازن تفکیک زباله خشک و تر در مصلی، خاطرنشان کرد: سعی کردیم با تقسیم مصلی امام خمینی (ره) در بین نواحی پنجگانه این منطقه اقدامات برنامه ریزی شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم تا به امید خدا این رویداد سرنوشت ساز با بالاترین کیفیت برگزار گردد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، شایان ذکر است این منطقه در زمان برگزاری کنکور سراسری در ایام پنج شنبه و جمعه در آمادگی کامل جهت عرضه خدمات در داخل و خارج مصلی قرار دارد.
منبع:

1399/05/30
21:51:38
5.0 / 5
1980
تگهای خبر: خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک