مدیركل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

ساعت ۲۴ امشب آخرین فرصت تكمیل اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسكن

ساعت ۲۴ امشب آخرین فرصت تكمیل اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسكن مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: روند معرفی متقاضیان تسهیلات كمك ودیعه اجاره به ۱۹ بانك و مؤسسه اعتباری از فردا (بیست و یكم مردادماه) شروع می شود.به گزارش مسکن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به زمان معرفی متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره به بانک ها تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل اطلاعات وام اجاره مسکن اقدام نموده اند، این تکمیل اطلاعات تا بیستم مردادماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا از بیست و یکم مردادماه معرفی به بانک مطابق اعلام معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی شروع می شود، تا متقاضیان نسبت به تکمیل پرونده خود در بانکهای عامل (۱۷ بانک و ۲ مؤسسه اعتباری) مطابق با بیان بانک مرکزی اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: بر مبنای سهمیه ای که هر بانک دارد، متقاضی می تواند شعبه بانک مورد نظر خویش را مشخص نماید.
محبت خواه زمان پرداخت تسهیلات وام اجاره را مربوط به سیستم بانکی دانست و اضافه کرد: بازپرداخت اقساط این تسهیلات برای تهرانی ها ماهانه ۵۴۰ هزار تومان و برای کلانشهرها ۳۲۰ هزار تومان و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان است.
وی اعلام مشخصات افراد واجد شرایط را منوط به تصمیم نهایی وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی عنوان نمود و اظهار داشت: با عنایت به سرعت اقدامات معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی بزودی مشخصات افراد واجد شرایط مطابق برنامه زمانبندی پالایش و اعلام خواهد شد.

1399/05/21
14:52:29
5.0 / 5
1794
تگهای خبر: اجاره , بانك , تسهیلات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک