رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران خبر داد:

درهای بوستان چیتگر به روی مردم باز است

درهای بوستان چیتگر به روی مردم باز است به گزارش مسكن گزین رئیس كمییسیون سلامت شورای شهر تهران از باز بودن درهای بوستان جنگلی چیتگر بر روی مردم اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، زهرا صدر اعظم نوری در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران با پخش فیلمی از وضعیت بوستان چیتگر اظهار داشت: با شهردار منطقه ۲۲ و معاونت خدمات شهری و روابط عمومی این منطقه هماهنگ شده و این فیلم توسط کارشناسان کمیسیون سلامت تهیه شده است.
وی ادامه داد: پارک چیتگر درحال حاضر پارکی نیست که تعطیل شده باشد و مردم در این پارک حضور دارند که امیدواریم فاصله گذاری اجتماعی رارعایت کنند.
وی با اشاره به تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا برای بسته شدن بوستان ها اضافه کرد: در بازه ای که این بوستان تعطیل بود شهرداری منطقه مبادرت به انجام عملیات کاشت و بازپیرایی ۴۰ هزار اصله درخت و راه اندازی باغ با 2000 اصله درخت میوه در بوستان چیتگر کرد. همینطور در این زمان نسبت به عملیات زراعی شامل شخم زدن و حذف علف های هرز و دفع آفات نباتی اقدام نموده است.
نوری با بیان این که عدم تردد خودرو ها در این بوستان سبب کاهش آلودگی صوتی ومحیطی و توقف تخریب فضای سبز شده است تصریح کرد: این بوستان پذیرای شهروندان بدون خودرو است و پیستها و مسیرهای دوچرخه سواری هم در حال عرضه خدمات هستند و مقرر است ۱۲ خودروی برقی هم در ورودی های بوستان برای خدمت رسانی استقرار پیدا کنند. همینطور تهیه طرح جامع بوستان چیتگر بدون خودرو هم در آینده ای نزدیک در حال بررسی است.
وی با اشاره به آتش سوزی شب گذشته بوستان چیتگر اظهار داشت: در انتهای شمال غربی این بوستان به علت وجود انبار پلی اتیلن آتش سوزی رخ داد که این آتش سوزی عمدی بود.
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران از معاونت خدماتشهری ومدیریت منطقه درخواست نمود با عنایت به گرمای هوا و مسائل سیاسی اجتماعی نظارت کافی بر بوستانها صورت گیرد تا شاهد وقوع چنین اتفاقات و مشکلات وآسیبها نباشیم.
1399/03/14
14:53:22
5.0 / 5
2862
تگهای خبر: تخریب , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک