مدیرعامل شركت مترو تهران خبر داد

كوشش برای فعال كردن یك هزار میلیارد تومان اوراق مشاركت سال 98

كوشش برای فعال كردن یك هزار میلیارد تومان اوراق مشاركت سال 98 به گزارش مسكن گزین مدیر عامل شركت مترو با اشاره به ضرورت فعال كردن یك هزار میلیارد تومان اوراق مشاركت سال 98 شركت مترو اشاره كرد: درصورت تامین منابع مالی امكان بهره برداری از 11 ایستگاه مترو امسال وجود دارد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، علی امام با بیان خبر ضرورت فعال کردن یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت شرکت مترو امسال اظهار نمود: شورای اسلامی شهر تهران در سال قبل یکهزار میلیارد تومان اوراق مشارکت را تصویب کرد که در صورت فعال شدن آن می توان شاهد سرعت در توسعه و تجهیز مترو بود.
وی با اعلان اینکه بودجه سال ۹۹ متروی تهران برابر با ۲۸۰۰ میلیارد تومان است، اظهار داشت: با در نظر گرفتن این مبلغ اوراق مشارکت امکان بهره برداری از ۱۱ ایستگاه مترو امسال وجود دارد.
مدیرعامل شرکت مترو اشاره کرد: بدون شک با چالش مالی که شهرداری تهران امسال با آن مواجه می باشد، فعال کردن اوراق مشارکت سال ۹۸ می تواند خیلی از مشکلات مالی را برطرف کند. در این صورت می توانیم شاهد شتابی چشم گیر در افتتاح ایستگاه ها، بستر سازی برای کاهش سرفاصله حرکتی در خطوط به بهره برداری رسیده و حتی تامین ناوگان باشیم.
او اضافه کرد: ۷ کیلومتر از خط ۶ با ۶ ایستگاه حد فاصل ستاری تا تربیت مدرس و همین طور ایستگاه های محلاتی، بوستان گفتگو، برج میلاد و میدان قیام در خط ۷ همچون ایستگاه هایی است که در صورت تامین منابع مالی در صدد بهره برداری از آنها امسال هستیم.
بنا براعلام روابط عمومی شرکت مترو، امام با اشاره به اینکه ساخت ورودی دوم ایستگاه بعثت و نصب تجهیزات در خط ۶ و ۷ همچون برنامه های شرکت مترو امسال است، عنوان کرد: از طرف دیگر ساخت و راه اندازی ایستگاه اقدسیه در خط ۳ متروی تهران باقی مانده که امسال برای ساخت آن برنامه ریزی هایی صورت گرفته است و همین طور ساخت پایانه اکباتان و فاز دوم پایانه کلاهدوز همچون برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال جاری توسط شرکت مترو است.
منبع:

1399/03/03
22:12:44
5.0 / 5
2875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک