افزایش 25 درصدی فوق العاده محیط كار كاركنان شهرداری

افزایش 25 درصدی فوق العاده محیط كار كاركنان شهرداری به گزارش مسكن گزین ضریب فوق العاده شرایط محیط كار كاركنان ثابت رسمی شهرداری تهران بیشتر از ۲۵ درصد افزایش پیدا كرد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، سجاد احمدوند، مدیر کل تشکیلات و بهبود روش های شهرداری تهران با بیان افزایش فوق العاده شرایط محیط کار کارکنان رسمی شهرداری تهران اظهار داشت: بر مبنای مصوبه آخرین جلسه شورای اداری شهرداری تهران امسال ضریب فوق العاده شرایط محیط کار کارکنان ثابت رسمی شهرداری تهران بیشتر از ۲۵ درصد افزایش یافت.
به گفته وی، بهبود وضعیت معیشتی تمامی کارکنان شهرداری تهران یکی از دغدغه های شهردار تهران بوده و در جهت رفع مسائل و مشکلات اقتصادی مالی کارکنان ثابت رسمی به همت و تلاش معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا شهرداری تصمیم گرفته شد ضریب فوق العاده شرایط محیط کار همکاران رسمی ثابت وضعیت مطلوب تری یافته و در نهایت با افزایش ۴۰ واحدی آن موافقت شد.
او اظهار داشت: آخرین مصوبه تغییر این ضریب مربوط به سال ۱۳۹۴ بوده و با وجود افزایش قابل توجه هزینه های خانوار از آن زمان تا کنون این ضریب تغییری نکرده بود. بر طبق این مصوبه، این تغییر ضریب به صورت پلکانی در حقوق کارکنان نمود خواهد یافت، به صورتی که میزان افزایش مبلغ شرایط محیط کار در احکام مراتب شغلی پائین بالغ بر ۳۵ درصد بوده و برای سطوح بالا معادل ۲۵ درصد است.
مدیر کل تشکیلات و بهبود روش های شهرداری تهران در ادامه اظهار نمود: تدقیق مأموریت و بررسی ساختار سازمان های تابعه شهرداری یکی از تکالیف شورای اسلامی شهر تهران است که با هدف ارتقاء اثربخشی فعالیت ها برای تأمین منفعت عمومی شهروندان و همینطور مدیریت بهتر موضوعات اقتصادی و مالی سازمان ها در دستور کار حوزه معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و به صورت تخصصی اداره کل تشکیلات و بهبود روش ها قرار دارد.

تغییر عنوان خدمات از سازمان رفاه و مشارکت های اجتماعی
احمدوند با اشاره به اینکه بر این باور هستیم که سازمان های تابعه بخشی از ارکان شهرداری تهران هستند که به نیابت از سازمان مادر عهده دار ایفای برخی مأموریت های قانونی و تخصصی شهرداری در سطح شهر تهران بوده و به موازات انجام این مهم باید در ضوابط و مقررات شهرداری تبعیت کند، اضافه کرد: بر این اساس «سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی» نخستین سازمانی است که مورد بررسی واقع و مستند به مطالعات کارشناسی مورد نیاز در جلسه شورای اداری مورخ ۲۱/۱۲/۹۸ شهرداری موضوعات مربوط به ساختار تشکیلاتی، وضعیت تأمین منابع انسانی مورد نیاز طرح و چارچوب های فرآیندهای مالی آن مورد تصویب قرار گرفت و مصوب شد از این پس با عنوان «سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری» ادامه فعالیت دهد.
براساس گزارش شهرنوشضت، دبیر جلسات شورای اداری شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد تا؛ بنا به اهتمام ویژه و ستودنی مشهردار تهران و معاونت برنامه ریزی شهرداری در آینده ای نزدیک شاهد اخبار مسرت بخش در رابطه با بهبود وضعیت معیشت کارکنان و همینطور اصلاح ساختار موثر در تقویت راندمان خدمات رسانی شهرداری به شهروندان معزز تهرانی باشیم.1399/02/10
20:14:17
5.0 / 5
2697
تگهای خبر: تخصص , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک