مهر خبر می دهد

ماجرای تجمع روز گذشته مسافران در ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد چه بود؟

ماجرای تجمع روز گذشته مسافران در ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد چه بود؟ مسكن گزین: تأخیر برخی از پروازهایی كه قرار بود روز گذشته از مبدأ مهرآبادانجام شود، سبب تجمع تعداد زیادی از مسافران بدون رعایت پروتكلهای بهداشتی در ترمینال 2 این فرودگاه شد.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، روز گذشته به دنبال بروز تأخیر در انجام چند پرواز متوالی در اواخر وقت روز گذشته از ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد، به سبب تصمیم اشتباه از طرف گردانندگان این ترمینال، همه مسافرانی كه پروازهای آنها با تأخیر مواجه بود، كانترهای پروازی نسبت به پذیرش مسافران اقدام نموده و همه آنها وارد سالن ترانزیت شدند.
این در حالی است كه ظرفیت سالن ترانزیت این ترمینال محدود بوده و با وجود شیوع ویروس كرونا و گردنگیر دستگاه های اجرایی به رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی از طرف ستاد ملی مبارزه با كرونا، مدیران ترمینال ۲ مهرآباد، عملیات پذیرش مسافران پروازهایی كه تأخیر داشته را متوقف نكردند. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی كند.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4
یكی از مسافران در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: اوج تجمع مسافران در ترمینال پروازهای خروجی مهرآباد، روز گذشته (۲ اردیبهشت) از ساعت ۱۹: ۳۰ شروع شده بود و تا چند ساعت ادامه داشت.
خاطرنشان می شود، فرودگاه مهرآباد ۲۸ اسفند سال گذشته، طی اطلاعیه ای اعلام نمود: جهت ارائه خدمت بهتر به مسافران و مراجعان فرودگاهی باتوجه به شرایط موجود و تاكید بر حضور كمتر در مجامع عمومی، این فرودگاه تصمیم به انتقال پروازهای سه شركت هواپیمایی كه در ترمینال یك انجام می شده، به ترمینال ۲ كرده است.
همچنین در این اطلاعیه آمده است: حالا هیچ پروازی از ترمینال ۱ انجام نمی گیرد و كلیه زیرساخت های انتقال مسافران این ۳ شركت هواپیمایی در ترمینال ۲ مهیا است.
منبع:

1399/02/03
13:35:07
5.0 / 5
3274
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک