رییس كمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار شد

ضرورت عرضه سناریوهای مختلف مدیریت شهری به دنبال انتشار كرونا

ضرورت عرضه سناریوهای مختلف مدیریت شهری به دنبال انتشار كرونا به گزارش مسكن گزین رئیس كمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اعلام نمود كه شهرداری باید سناریوهای مختلفی برای اداره شهر در انتشار كرونا داشته باشد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، الهام فخاری بامداد امروز پس از استماع گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در مورد اقدامات انجام شده در كنترل انتشار كرونا در تهران، ضمن تشكر از همه سازمان های معاونت خدمات شهری اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری در خط مقدم مقابله با كرونا قرار دارند و جای سوال است كه غربالگری این نیروها چگونه است و اولویت غربالگری با چه كارگرانی است.
وی با بیان این كه گاها تصمیمات و اقدامات سایر بخش ها امكان دارد به قسمت خدمات شهری فشار وارد كند، اظهار داشت: فشار برخی تصمیمات بر روی معاونت خدمات شهری است و باید برخی حوزه ها همچون حمل و نقل و غیره تصمیماتشان متناسب و هماهنگ با ظرفیت مابقی دستگاه های شهرداری باشد.
وی با بیان این كه در این وضعیت بحرانی وضع برخی تصمیمات در حوزه حمل و نقل در حالیكه بدون نظر شورای اسلامی شهر تهران است، قابل توجه بوده و حتی امكان دارد به طرح سوال منجر شود، اظهار داشت: به هر حال ما تا اسفند ماه در یك فضای دیگر بودیم و برپایه مبناهایی كه داشتیم بودجه را جمع بندی كردیم، اما حالا در شرایط متفاوتی هستیم كه آن لایحه با مبناهایی كه وجود داشت، قابل اجرا نیست و لازم است سناریوهای مختلف و رویكردهای مدیریت شهری بررسی شود تا بدانیم برپایه چه سناریویی چه نگاهی داشته باشیم.
حسن رسولی - خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران هم با عرضه یك تذكر آئین نامه ای به هیات رئیسه اظهار داشت: جلسه امروز شورا با 10 دقیقه تاخیر آغاز شد و این در شرایطی است كه یك ساعت و نیم از زمان جلسه گذشته است و ما بیشتر از 70 بار از هم تشكر كردیم واین گویا این جزو جلسات مسئولان ایرانی است كه با خرج ملت دور هم جمع شوند و از هم تشكر كنند.
وی ادامه داد: یك مرتبه تشكر كردن كافی است و ما باید از وقت جلسه به نحو احسن استفاده نماییم تا بهره وریمان افزایش یابد.
به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، ابراهیم امینی كه در میانه جلسه ریاست شورا را برعهده گرفت، اظهار داشت: من حالا به جلسه آمدم و بی تقصیر هستم، اما به نظرم محسن هاشمی در نظر داشته كه همه اعضا نظراتشان را بگویند؛ چون كه در این جمع هیچ عضوی بالاتر از دیگری نیست و در جلسه امروز هم گزارش یك مساله مهم به اسم كرونا عنوان شد و لازم بود كه اعضا نظراتشان را بگویند. اما قرار بود كه مختصر و مفید عنوان كنند.1399/01/24
15:01:20
5.0 / 5
2907
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک