ادامه ضد عفونی ۹ خط بی آر تی و ۶۳ پایانه اتوبوسرانی پایتخت

ادامه ضد عفونی ۹ خط بی آر تی و ۶۳ پایانه اتوبوسرانی پایتخت به گزارش مسكن گزین مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان گستردگی اقدامات این شركت بمنظور پیش گیری از گسترش ویروس كرونا اظهار داشت: هم اكنون، در تمام خطوط چه در مبدا و چه در مقصد عملیات ضد عفونی كردن اتوبوس ها برمبنای پروتكل های ابلاغی وزارت بهداشت برای كل ناوگان بخش خصوصی و عمومی انجام می شود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، مهندس محمود ترفع درباب نحوه ضد عفونی كردن اتوبوس ها توضیح داد: در این قالب نسبت به گندزدایی اتوبوس ها بوسیله ضد عفونی میله ها، صندلی ها، شیشه ها، دستگاه های كارت خوان و سایر قسمت هایی كه مسافران بیشترین تماس را با آنها دارند، اقدام می نماییم.
وی با اشاره به اینكه شركت واحد اتوبوسرانی ۶۳ پایانه حمل و نقل درون شهری دارد، اظهار نمود: این۶۳ پایانه به همراه ۹خط بی آرتی و نیز ایستگاه های اتوبوس در سطح مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران توسط شركت واحد و نیز باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان آتش نشانی بطور مرتب و به صورت نوبتی ضد عفونی می شوند.
ترفع درباب حفظ كیفیت و كمیت خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی با وجود كاهش میزان مسافران، اشاره كرد: ساعت شروع و اختتام فعالیت اتوبوسها و همچون برنامه زمان بندی خطوط بی آر تی كه حدود نیمی از مسافران را جابجا می كنند، به هیچ وجه تغییر نكرده است.
وی با اعلان اینكه اصولاً حمل و نقل عمومی همچون ناوگان اتوبوسرانی تقاضا محور است؛ به این معنا كه میزان سرویس دهی ناوگان برمبنای تقاضای موجود و متناسب با تعداد مسافران تعیین و اعمال می شود، اظهار نمود: بنا بر این اگر خطی مسافر نداشته باشد، ضرورتی ندارد كه اتوبوس های آن خط به همان تعداد سابق به گردش در آیند، هرچند فعالیت هیچ خطی را متوقف نكرده ایم.
بنا بر اعلام روابط عمومی شركت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی در مورد امكاناتی كه برای ضدعفونی كردن اتوبوس ها در اختیار رانندگان قرار گرفته است، اشاره كرد: هم اكنون تمام اتوبوس های بخش خصوصی و عمومی به افشانه های دستی مجهز شده اند و علاوه بر ضد عفونی كردن اتوبوس ها كه در ابتدا و انتهای خط انجام می شود، راننده ها می توانند به صورت جداگانه برای حفاظت شخصی و برای مواقع ضروری از این افشانه ها كه حاوی مواد ضد عفونی كننده و قابل شارژ هستند، استفاده كنند.
منبع:

1399/01/07
22:37:29
5.0 / 5
3314
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , دستگاه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک