سرویس دهی مجانی متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه

سرویس دهی مجانی متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه به گزارش مسكن گزین نایب ریس هیات مدیره و مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریك چهل و یكمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از مجانی بودن خدمات شركت بهره برداری متروی تهران و حومه به شهروندان و شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اطلاع داد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با اشاره به برگزاری هر چه باشكوه تر مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در پایتخت اضافه كرد: با عنایت به تهمیدات پیشبینی شده جابه جایی شهروندان و مسافران برای حضور در این مراسم به صورت مجانی از راه شركت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام می شود.
وی با اشاره به اینكه خدمات مترو از آغاز بامداد روز سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ تا آخر مراسم راهپیمایی مجانی است اضافه كرد: پس از آخر مراسم هم پذیرش مسافر در ایستگاه هایی كه در راه راهپیمایی قرار دارند، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد اولیه خود به صورت مجانی انجام می شود.
نوبخت افزود: خدمات رسانی در تمام خطوط متروی تهران به صورت مجانی خواهد بود ضمن اینكه فعالیت خطوط هفتگانه مترو صبح روز سه شنبه از ساعت ۶ بامداد آغاز و تا آخر مراسم ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینكه در این روز خدمات رسانی در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه افزایش می یابد خاطرنشان كرد: با عنایت به قرارگیری برخی از ایستگاه های خطوط دو، سه، چهار و هفت متروی تهران در راه راهپیمایی باشكوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است، به همین خاطر شركت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام های ویژه ای را برای خدمات رسانی در این روز در نظر گرفته كه كاهش فاصله حركت قطارها یكی از آنهاست.
وی ادامه داد: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خدمات رسانی در تمامی خطوط با حداقل سرفاصله حركت قطارها انجام می شود، علاوه بر اینكه در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه ها آمادگی لازم برای اعزام قطارهای فوق العاده هم وجود دارد.
طبق گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه، گفتنی است طبق روال هرسال و به منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروی میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا آخر مراسم تعطیل و مسافرگیری انجام نخواهد شد.1398/11/20
13:33:12
5.0 / 5
4227
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک